Радимо хостинг

У студії Живого телебачення побував о. Михайло Будник парох Храму Зарваницької ікони Божої Матері з села Голдашівка. Як створюються нові громади УГКЦ на Вінничині? Хто стає парафіянами і ноу-хау...

читати повністю

Чи є місце священикам на музичній сцені? Яким чином творчість впливає на служіння? Як сприймають співоче тріо церковна влада, брати-священики і парафіяни? Чи може пісня і музика змінити людське...

читати повністю

У студії Живого телебачення побував професор Київського національного університету імені Т. Г. Шевченка Володимир Сергійчук. Тема програми: Псевдособор 1946 року — ліквідація УГКЦ. Історик розказав...

читати повністю

о. Андрій Онуферко про Стратегію УГКЦ 2020.(Відкрита Церква. Діалоги)Навіщо Церкві стратегія розвитку? Якою є УГКЦ сьогодні і що чекає нас після 2020 року? Що є запорукою існування справжньої, «живої» Церкви?

Програма „Відкрита Церква. Діалоги” про стратегію розвитку УГКЦ 2020. Гість - отець-доктор Андрій Онуферко з Оттави – виконавчий секретар робочої групи...

читати повністю

Чим нині займається товариство, засноване Блаженнішим Йосифом Сліпим? (Відкрита Церква)Які організації за свого життя засновував Патріарх Йосиф Сліпий і скільки з них діє донині? Чим тепер займається одне з найактивніших — Товариство «Свята Софія» (Філадельфія, США)? Про це дивіться у програмі «Відкрита Церква». У студії Живого телебачення побувала директор Товариства «Свята Софія» (США) Ірина Іванкович

...

читати повністю

Патріарх Святослав про еміграцію ( Відкрита Церква )Цього разу говоримо з Блаженнішим Святославом на тему «Еміграція».Покинути рідну землю в пошуках кращої долі – це вимушений крок чи зрада Батьківщини? З якими викликами стикаються емігранти? Як боротися із соціальними сиротами, батьки яких десятки років перебувають на заробітках за...

читати повністю

Про ПІСТ | Відкрита Церква. ДіалогиЯкою є мета Великого посту? Хто і як визначає рамки посту, його тривалість і обмеження? Як встояти перед спокусами в час посту і виконати особисті постанови? Чи справді піст може змінити щось у житті людини?

Про це та інше о. Олег Федоренко...

читати повністю

Українська церква у Чикаґо (Відкрита Церква)У програмі «Відкрита Церква» розповідь про українську церкву Святого Йосифа Обручника, м. Чикаґо. Ця відносно нова українська парафія має храм, який неодноразово відзначали як визначну архітектурну будову. Раз на рік на її подвір’ї збирається до десяти тисяч українців на...

читати повністю

Як побороти залежність? ( Відкрита Церква. Діалоги)Як можна подолати алкоголізм та наркоманію? Що Церква пропонує узалежненим і наскільки це ефективно? Яку роль відіграє родина і близькі в порятунку узалежненого? 

Гість студії - о. Дмитро Польовий – керівник осередку тверезості «Знамення», голова підкомісії "За...

читати повністю

Про ВАСИЛІЯНСЬКИЙ ЧИН ( Відкрита Церква. Діалоги)Які виклики постають перед отцями-василіянами сьогодні? Якою є ідентичність і місія Чину св. Василія Великого? Чи може стати монаше згромадження локомотивом змін у Церкві та суспільстві? Чому Чин св. Василія Великого такий популярний в далекій Бразилії?

У студії...

читати повністю

Патріарх Святослав про В'язничне капеланствоЧому душпастирювання у СІЗО та в колоніях таке важливе? Як позбутися стереотипів, що в’язні – це втрачені для суспільства люди? Чи можемо ми зменшити рівень злочинності в Україні завдяки молитві та небайдужості до засуджених злочинців? Що бачать священики по той бік грат? Ми...

читати повністю

о. Ростислав Пендюк про МОЛОДЬ | Відкрита Церква. ДіалогиЧому молодь виїжджає з України? Що таке «гідне життя» і як довго на нього чекати? Яку альтернативу пропонує Церква молодій людині? Чи справді Церква - це «для старих»?

Щира та відверта розмова про УКРАЇНСЬКУ МОЛОДЬ у прямому ефірі з о. Ростиславом Пендюком – головою Патріаршої...

читати повністю

117 років українській парафії у Йонкерсі, штат Нью-Йорк | Відкрита ЦеркваУ студії Живого телебачення побував о. Кирило Ангелов, парох Церкви Св. Архистратига Михаїла, у Йонкерсі, штат Нью Йорк, США. Отець за походженням македонець, проте усе життя є гарним душпастирем для українців греко-католиків.

Тема програми стосувалась життя однієї...

читати повністю

Перша католицька школа в Україні | Відкрита Церква.Діалоги"Відкрита Церква. Діалоги" про першу католицьку школу в Україні НВК "Школа-гімназія "Шептицьких", яка святкує 25 років.

В студії Живого ТБ отець-салезіянин ОЛЕГ ЛАДНЮК, директор гімназії.

Що дає дітям саме католицька освіта? Чому невіруючі батьки віддають дітей до...

читати повністю

Щасливе подружжя | Відкрита Церква. ДіалогиЧи можна сьогодні прожити щасливе і цікаве життя в шлюбі з однією людиною? Як правильно переживати кризи та непорозуміння? Наскільки важливим є спільні духовні цінності в подружжі? Чим приваблює молодих людей життя «на віру», тобто без церковного шлюбу?

...

читати повністю

Перемоги над Йосипом Сліпим радянська влада не досягнулаУкраїнський історик, професор Київського національного уніерситету, Володимир Сергійчук у програмі «Відкрита Церква», розповів, чому Й. Сліпий і греко-католики були такі ненависні радянській владі.

«Ця церква взяла на себе місію духовного проводу, не тільки...

читати повністю

Історія УГКЦ у Кропивницькому: від малої громади до власного храму | Відкрита ЦеркваУ студії «Живого ТБ» побував о. Іван Третяк, парох Парафії Різдва Св. Івана Хрестителя, м. Кропивницький. У розмові отець-парох розповідає як за десять років йому вдалося створити повноцінну парафію, яка 6 листопада 2016 року отримала власний храм Різдва Св. Івана Хрестителя.

"Розпочинали ми своє молитовне і літургічне життя...

читати повністю

Блаженніший Святослав про медичне капеланство | Відкрита ЦеркваОтець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у програмі «Відкрита Церква» про медичне капеланство.

Як священик може допомогти лікарю? І чи потребує цієї...

читати повністю

Різдво Христове у Святому Письмі | Відкрита Церква. Діалогио. Євген Станішевський - фаховий бібліст, викладач і духівник Львівської духовної семінарії, розповідатиме про Різдво Христове на сторінках Святого Писання.

"Відкрита Церква. Діалоги" на Живому ТБ. Прямий ефір 12 січня, о 16:00

- Як ізраїльський народ уявляв собі прихід Месії?...

читати повністю

Капелани УГКЦ: від Революції Гідості до АТО | Відкрита ЦеркваГоловний капелан УГКЦ отець Любомир Яворський у студії Живого телебачення про еволюцію українського капеланства: від Революції гідості до війни на Сході України.  Отець пригадує початок анексії Криму і окупацію Донбасу, перші відрядження капеланів у зону бойових дій.

...

читати повністю

Про Святий вечір | Відкрита Церква. ДіалогиСвятковий ефір програми «Відкрита Церква. Діалоги». Владика Йосиф (Мілян), єпископ-помічник Київської архиєпархії, роздумує про Святий Вечір, як кульмінацію приготування до Різдва Христового.

- Яким є головний зміст Святої Вечері?
- Чому Церква приписує...

читати повністю

Українці у Парижі ( Відкрита Церква)У студії "Живого ТБ" побував владика Борис (Ґудзяк), єпископ єпархії Cвятого Володимира Великого у Франції. Темою розмови були життя і виклики української громади і парафії у Парижі, якою зокрема опікується єпископ. Як українці опираються асиміляції у...

читати повністю

Отець Руслан Грех у програмі "Жива музика" на Живому радіо Воскресіння із отцем Русланом Грехом, священиком, який творить і співає власні пісні. На гітарі акомпанує Олег Ярема. 

Окрім музики розмова точилася довкола календаря, видавництва журналів та відеошколи церковного співу.
...

читати повністю

УГКЦ у 2016 р. Підсумки від Анатолія Бабинського | Відкрита Церква. ДіалогиЯким був 2016 рік для УГКЦ? Живе Телебачення запрошує підсумувати це у прямому ефірі. Початок у четвер 29 грудня, о 16:00.

Гість студії АНАТОЛІЙ БАБИНСЬКИЙ – головний редактор журналу «Патріархат», журналіст, богослов, аналітик. 

Пропонуємо говоримо про таке: 
- УГКЦ і...

читати повністю

Відкрита Церква. Відеоблоги отця Любомира. Паломництво на Святу Землю (Випуск 1)«ВІДКРИТА ЦЕРКВА» — це інтерактивний проект «Живого телебачення». У межах проекту порушуємо нові й важливі для суспільства теми і шукаємо відповіді на виклики часу. Ви почуєте думки експертів, результати найсвіжіших соціологічних досліджень і цікаві факти із перших вуст!

...

читати повністю

Як живуть українці в Чикаго? Парафія Свв. Володимира і Ольги | Відкрита Церква«ВІДКРИТА ЦЕРКВА» — це інтерактивний проект «Живого телебачення». У межах проекту порушуємо нові й важливі для суспільства теми і шукаємо відповіді на виклики часу. Ви почуєте думки експертів, результати найсвіжіших соціологічних досліджень і цікаві факти із перших вуст!

...

читати повністю

Ключові моменти ІСТОРІЇ УГКЦ | Відкрита Церква. ДіалогиЦікаво і доступно про історію нашої Церкви розповідає доктор ОЛЕГ ТУРІЙ - проректор з програмного розвитку УКУ, завідувач кафедри Церковної історії цього ж університету. 

Від якого часу існує Греко-Католицька Церква в Україні? Як з’явилася назва УГКЦ? Чи справді Галичина є...

читати повністю

Якою має бути справжня МОЛИТВА? | Відкрита Церква. ДіалогиВладика ВЕНЕДИКТ, єпископ-помічник Львівський, запрошує до живого спілкування про це у програмі „Відкрита Церква. Діалоги”. 

- Який вплив має молитва на наше життя? 
- Що таке безперервна молитва і як її навчитися? 
- Що робити коли молитва стала...

читати повністю

Військове капеланство | Відкрита Церква. ДіалогиОтець СТЕПАН СУС, керівник найбільшої в Україні мережі капеланських структур, синкел у справах капеланства Львівської архиєпархії, настоятель гарнізонного храму св. апп. Петра і Павла у Львові.

- Як достукатися до серця військового і стати «своїм»? 
- Що...

читати повністю

Інтерактивний проект «Відкрита Церква»: Сім’я та духовні основи виховання дітейСім’я та духовні основи виховання дітей. Як боротися із насильством у сім’ї? І чи варто карати дітей? Як знайти підхід до проблемних підлітків? Та як виховувати не тільки своїх нащадків, а й себе самого?

Про це, як і про багато чого іншого, ми говоримо із Главою УГКЦ у прямому ефірі.

Відкривайте мудрість Церкви разом з...

читати повністю