10 цитат віри, надії, любові

Соціальні платформи - це не лише спосіб обміну новинами з друзями, але і чудовий спосіб долучення до…

У Львові служать Літургію жестовою мовою у часи пандемії

Отець Олег Плішило ще з часів навчання у Львівській духовній семінарії Духа допомагав перекладати Божественну…

Чи порушення Правил Дорожнього Руху є гріхом?

За всю історію існування людей на землі, люди постійно подорожували. Для багатьох, дорога стала навіть другим…

10 ігор та вправ з дитиною під час карантину

 У непростий час карантину наші діти потребують батьківської участі в їхніх іграх: безтривожних, затишних,…

Святі отці про Псалми (Псалтир)

Книга псалмів має все, що необхідне для всіх. Вона віщує майбутні події, пригадує історію, накреслює закони…
Читати більше новин

святий Миколай іде до сирітОрганізована Мальтійською службою допомоги традиційна благодійна акція «Святий Миколай іде до сиріт-2012» розпочинається щороку задовго до свята Миколая. Цьогоріч, зпочинаючи з 1 листопада, Ви можете підтримати листа дитини з дитбуинку, або школи - інтернату, адресованого святому Миколаю.

 

Діти із сиротинців пишуть листи до Святого Миколая, у яких просять про омріяні подарунки. З дитячих листів можна дізнатися також - чим живе дитина, яким є її навколишній світ, що її болить і чого їй бракує. Діти радо пишуть про свої уподобання, улюблені предмети в школі, про свої мрії та особливі здібності…

Уся пошта до Святого Миколая розповсюджується серед жителів міста Івано-Франківська та області. Усі бажаючі можуть підійти в приміщення Мальтійської Служби Допомоги, де отримають лист від дитини. На приготування подарунка дається достатньо часу, а саме кілька тижнів до 10 грудня включно.

Подарунок не  обов’язково повинен бути дорогим; краще, якщо він буде корисним: правда ж? Організатори звертаються із зрозумілим проханням підійти творчо до цього, можливо, навіть написати у відповідь  кілька гарних слів для дитини від святого Миколая. Святково запаковані подарунки будуть вручатися дітям з 20-ти сиротинців, притулків чи шкіл-інтернатів під час урочистого дійства з рук Святого Миколая!

Усі небайдужі можуть також долучитися до благодійної акції молитвою за дітей, придбавши одяг, взуття, книги, шкільне приладдя, засоби гігієни, ігри, забавки, спортивний інвентар, розмістивши скарбничку для пожертв у своєму магазині, аптеці, кафе тощо, надати транспортну підтримку, та й, зокрема, завітати самому до сирітського закладу.

Нагадаємо, що впродовж 1999-2011 років акції «Святий Миколай іде до сиріт» надали допомогу близько 1000 організацій і підприємств та десятки тисяч приватних осіб. Загальна сума зібраної допомоги у попередніх роках становить 1мільйон 915 тисяч 019 грн.

Понад 1800 сирітських листів до Святого Миколая з інтернатів та дитячих будинків міста та області чекає на Вашу підтримку! Долучіться до творення гарного святкового настрою для цих дітей.