У Львові служать Літургію жестовою мовою у часи пандемії

Отець Олег Плішило ще з часів навчання у Львівській духовній семінарії Духа допомагав перекладати Божественну…

Чи порушення Правил Дорожнього Руху є гріхом?

За всю історію існування людей на землі, люди постійно подорожували. Для багатьох, дорога стала навіть другим…

10 ігор та вправ з дитиною під час карантину

 У непростий час карантину наші діти потребують батьківської участі в їхніх іграх: безтривожних, затишних,…

Святі отці про Псалми (Псалтир)

Книга псалмів має все, що необхідне для всіх. Вона віщує майбутні події, пригадує історію, накреслює закони…

Чи можна в подружжі погоджуватися на моральне зло?

Межа гріха Звісно, молодята мають навчитися поступати­ся одне одному, змінювати власну думку, відмовля­тися…
Читати більше новин

святий Миколай іде до сирітОрганізована Мальтійською службою допомоги традиційна благодійна акція «Святий Миколай іде до сиріт-2012» розпочинається щороку задовго до свята Миколая. Цьогоріч, зпочинаючи з 1 листопада, Ви можете підтримати листа дитини з дитбуинку, або школи - інтернату, адресованого святому Миколаю.

 

Діти із сиротинців пишуть листи до Святого Миколая, у яких просять про омріяні подарунки. З дитячих листів можна дізнатися також - чим живе дитина, яким є її навколишній світ, що її болить і чого їй бракує. Діти радо пишуть про свої уподобання, улюблені предмети в школі, про свої мрії та особливі здібності…

Уся пошта до Святого Миколая розповсюджується серед жителів міста Івано-Франківська та області. Усі бажаючі можуть підійти в приміщення Мальтійської Служби Допомоги, де отримають лист від дитини. На приготування подарунка дається достатньо часу, а саме кілька тижнів до 10 грудня включно.

Подарунок не  обов’язково повинен бути дорогим; краще, якщо він буде корисним: правда ж? Організатори звертаються із зрозумілим проханням підійти творчо до цього, можливо, навіть написати у відповідь  кілька гарних слів для дитини від святого Миколая. Святково запаковані подарунки будуть вручатися дітям з 20-ти сиротинців, притулків чи шкіл-інтернатів під час урочистого дійства з рук Святого Миколая!

Усі небайдужі можуть також долучитися до благодійної акції молитвою за дітей, придбавши одяг, взуття, книги, шкільне приладдя, засоби гігієни, ігри, забавки, спортивний інвентар, розмістивши скарбничку для пожертв у своєму магазині, аптеці, кафе тощо, надати транспортну підтримку, та й, зокрема, завітати самому до сирітського закладу.

Нагадаємо, що впродовж 1999-2011 років акції «Святий Миколай іде до сиріт» надали допомогу близько 1000 організацій і підприємств та десятки тисяч приватних осіб. Загальна сума зібраної допомоги у попередніх роках становить 1мільйон 915 тисяч 019 грн.

Понад 1800 сирітських листів до Святого Миколая з інтернатів та дитячих будинків міста та області чекає на Вашу підтримку! Долучіться до творення гарного святкового настрою для цих дітей.