Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Бучацькій єпархії УГКЦ стартувала ініціатива «Екологічне навернення для порятунку створіння»В Бучацькій єпархії УГКЦ з початком Великого посту стартувала ініціатива «Екологічне навернення для порятунку створіння», яку щорічно проводить Бюро УГКЦ з питань екології, починаючи з 2011 року, з метою допомогти глибше й повніше пережити процес покаяння і навернення до Бога, завдяки поглибленню свідомості щодо відповідальності за створений Богом світ та шляхів її здійснення у повсякденному житті кожної людини.

З ініціативи єпархіального референта Бюро УГКЦ з питань екології Бучацької єпархії о. Михайла Деревенчука та у співпраці з о. Василем Кавуличем в рамках даної ініціативи 15 березня у храмі Святої Параскеви П’ятниці с.Білокриниця молилися екологічну Хресну дорогу.
На протязі стацій цієї хресної дороги усі вірні, мали можливість переосмислити своє життя та з точки зору екології роздумати над стражданнями та хресною смертю Ісуса Христа. Адже усі ми є частинкою Богом створеного світу, але замість того щоб жити в мирі та гармонії з Божим створінням людина прагне панувати та використовувати Божі дари – природу тим самим дозволяючи увійти у цей світ смерті та руйнуючи наш спільний Дім – Землю.
У своєму з вернені до присутніх о. Михайло наголосив на тому, що ми як християни маємо прагнути до єдності з Небесним Отцем, а цього можливо досягти тільки через єдність з Його творінням. Тому що ми як спадкоємці унаслідували великий Божий дар, який зветься Земля. Живучи на ній ми лишаємо по собі слід в одних він добрий в інших ні, але суть у тому що цими слідами мають іти наші діти та онуки. Тож зробімо все від нас залежне для того щоб не бути лукавими слугами, а вірними синами та доньками у домі Отця Небесного.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Прес-службу Бучацької єпархії УГКЦ