"Година Землі" в Львівській семінаріїБрати та отці Львівської духовної семінарії Святого Духа молилися Вечірню при свічках.

Таким чином вони підтримували міжнародну акцію “Година Землі”.

Перед початком Вечірньої, у храмі брати запалили свічки та вимкнули усі світильники. На початку брат Орест, з семінарійної ініціативи “ЕкоБратство”, виголосив вступне слово, пояснив братам суть того, що відбувається, коротенько розказав про важливість любові до усього створіння, найперше до людей, а потім і до навколишнього середовища. Також він розповів про “Великопосну ініціативу” Екобюро Української Греко-Католицької Церкви та заохотив прочитати звернення Папи Франциска на цей піст, в якому Святіший отець також звертає увагу на дбайливе ставлення до всього створіння.

Протягом всієї молитви всі присутні молилися при свічках, тим самим показуючи важливість відпочинку для нашої Землі від надмірного використання електроенергії. Винятком була частина “Світло Тихе”, на яку увімкнули центральне світло для того, щоб зберегти богословське значення Вечірньої.

На мирній єктенії молилися також таке прохання, яке запропонувало ЕкоБюро:

"Отче Небесний, усердно молимо Тебе і благаємо в цей час Святої Чотиридесятниці, даруй нам ласку покаяння і навернення, щоби через усвідомлення і визнання всіх наших гріхів у Тайні Покаяння ми стали у Христі «Новим Створінням», яке в потузі Духа Твого Животворящого поширюватиме Твій мир і справедливість у світі та проголошуватиме серед народів звістку про Твою безмежну любов до цілого створіння, молимось Тобі вислухай нас і помилуй!"

Сподіваємося, що сьогоднішня Вечірня стане доброю традицією і заохотить майбутніх священиків та всіх небайдужих людей дбайливо ставитися до довкілля.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на lds.lviv.ua