Протоієрей Чаплін

У Російській Православній Церкві закликали дати правову оцінку підручника викладача Північного державного медичного університету (Архангельськ) Геннадія Дерягина, в якому пропагується терпимість до педофілів.

Курс лекцій Дерягина введений в Московському університеті МВС РФ з 2008-2009 навчального року в рамках дисципліни «кримінальна сексологія». Цей курс можна придбати в магазинах і знайти в Інтернеті. «Педофілія - явище вічне, в біологічному сенсі - спочатку конструктивне, так як любов до дітей, з явними сексуальними рисами або без них, забезпечує виживання виду, соціалізацію опікуваного», - йдеться в підручнику. Далі йде детальне обгрунтування думки, що гомосексуальний зв'язок з дорослим чоловіком для підлітка не представляє серйозної шкоди.

«Переконаний, що органам прокуратури потрібно дати жорстку справедливу і правову оцінку висловлюванням цього пана. У його висловлюваннях присутня спроба виправдати злочин (педофілію - «ІФ») і пропаганда цих злочинів », - заявив у вівторок глава синодального Відділу по взаєминах Церкви і суспільства протоієрей Всеволод Чаплін. 

За словами священика, то, про що попереджав патріарх Московський і всієї Русі Кирило, «кажучи про те, що легалізація пропаганди сексменшин призведе до легалізації пропаганди педофілії, тепер відбувається не тільки на Заході, а й у нас». 

«Педофільське лобі, яке до цих пір приховано діяло в деяких органах влади, вийшло назовні і стало виправдовувати і пропагувати злочини проти статевої недоторканності неповнолітніх», - заявив співрозмовник агентства.

Він вважає невипадковим, що це сталося саме зараз, коли президент РФ Дмитро Медведєв зажадав посилити антипедофійське законодавство, «приєднавшись до педагогів, лікарів, правоохоронців, священнослужителів, політиків, які не перше десятиліття говорять про те, що закони, що стосуються педофілії, в Росії небезпечно м'які ».

«У Росії виразно починається кампанія за легалізацію педофілії. Спочатку на сайті так званих ЛГТБ-християн розміщується «Маніфест любові до хлопчика». Тепер виступає пан Дерягин, курс якого, якщо вірити ЗМІ, поширюється в вузах системи МВС », - зазначив отець Всеволод.

«Цинізм цього пана приголомшує. Він говорить про те, що хлопчики самі зацікавлені в сексуальних контактах з чоловіками і отримують від цього користь. При цьому він відверто пропагує їх підкуп, позитивно оцінюючи матеріальну підтримку неповнолітніх і зміну обстановки «з убогої на комфортну», - сказав він. 

Крім того, о.Всеволод підтримав православний рух «Народний собор»,який раніше закликав генпрокурора РФ Юрія Чайку провести перевірку діяльності т.зв. ЛГТБ-християн, і висловив думку, що «віруючі мають право поставити питання про образу своїх релігійних почуттів, якщо цей текст хоч якось намагаються пов'язати з християнством, якому він принципово протилежний».

Джерело: pravmir.ru

Хорватія море 2020 ціна