В Навчання спочатку планують проводити в Горлівці

На тимчасово окупованих територіях Донбасу митрополит Горлівський і Слов'янський Української православної церкви Московського патріархату Митрофан (Нікітін) благословив підготовку вчителів з нового предмету - "християнська етика". Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук.

"Митрополит Горлівський і Слов'янський УПЦ МП Митрофан (Нікітін) благословив проведення підконтрольним йому духовенством курсів підготовки вчителів загальноосвітніх шкіл тимчасово окупованій території з викладання предмета" Християнська етика ". Передбачається, що в 2017-2018 роках" християнська етика "викладатиметься в 39 навчальних закладах Горлівки.

При узгодженні курсу з "міністерством освіти і науки ДНР" в супровідній записці було зазначено, що таким чином, клір Горлівської єпархії УПЦ МП сприяє реалізації політики щодо поширення на тимчасово-окупованій території ідеології «русского міра» і формування відповідних поглядів серед місцевої молоді ", - написав Тимчук.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на stylerrbcua.