УПЦ МП заборонила своїм клірикам служити з духовенством Константинопольского Патірахату (Документ)Клірикам Української Православної Церкви Московського Патріархату заборонено служити з духовенством Константинопольського Патріархату, а мирянам - брати участь в таїнствах, що здійснюються в належних Фанару храмах. Про це сказано в циркулярі Київської Митрополії, направленому всім єпархіальним єпископам.

«У зв'язку з грубим порушенням Константинопольським Патріархатом правил Святої Церкви і прийняттям низки антиканонічних рішень, що мають відношення до Української Православної Церкви, з 15 жовтня 2018 року і до особливого розпорядження, для всіх священнослужителів Української Православної Церкви співслужіння з кліриками Константинопольської Церкви, а для мирян участь в таїнствах, що здійснюються в її храмах, є неможливими », - сказано в документі.

Розпорядження видано з благословення  Митрополита УПЦ МП Онуфрія, який у Мінську під час Собору Російської Православної Церкви голосував за розрив євхаристійного спілкування зі Константинопольським Патріархатом.

 

 

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на pravlifeorg.