Митрополит Павло(Лебідь): в Україні зміниться політична еліта - прихильники автокефалії Намісник Києво-Печерської лаври митрополит Павло впевнений, що представники неканонічних церков України об'єднатися не зможуть, як того чекають від них Константинополь і українська влада.

"Вони не об'єднаються між собою, тому що Михайло Антонович Денисенко Філарет, лжепатріарх, сказав, що назва єдиної помісної церкви буде така, як він сказав, тобто Київський патріархат, статут буде його, і він ніколи не зніме кукіль. він до нього так довго йшов, а тепер що ж, його зруйнувати? " - сказав митрополит Павло Лебідь у вівторок в інтерв'ю телеканалу "Росія-24" (ВГТРК).

Тому, вважає він, у прихильників автокефалії "ніякого об'єднання" не вийде. Крім того, додав намісник лаври, Константинополь не приховує, що не бачить в лідерах українського розколу претендентів на роль глави майбутньої "помісної церкви".

"Запевняю, що у них нічого не вийде", - сказав митрополит. Більш того, вважає він, якщо на Україні зміниться політична еліта, то прихильники автокефалії "знову будуть сидіти тихенько".

Митрополит Павло також зазначив, що духовенство УПЦ МП не стане переходити в створювану Константинополем церкву, "якщо тільки не буде насильства".

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС  з посиланням на interfax-religion