Головний тренер футбольної збірної Хорватії: своїми успіхами я зобов'язаний БогуФутбольна збірна Хорватії зіграє в неділю зі збірною Франції у фіналі Чемпіонату світу. Хорватія - глибоко католицька країна, а тренер національної збірної з футболу Златко Даліч є віруючою людиною, повідомляє CNA.

У недавньому інтерв'ю для Хорватського католицького радіо напередодні Чемпіонату світу з футболу він розповів, що всіма своїми успіхами зобов'язаний своїй вірі в Бога, і що завжди носить з собою розарій, який допомагає йому у важкі часи.

«Все, чого я досяг у своєму житті і в професійній кар'єрі, я зобов'язаний моїй вірі і я вдячний моєму Господу за це», - сказав він.

«Я можу радіти своєму життю, проте без віри і мотивації мені було б дуже важко досягти таких успіхів, - розповів він. - Коли людина втрачає надію, тоді вона повинна покластися на милосердного Бога і свою віру ».

Він також додав: «Я завжди ношу з собою розарій, і коли відчуваю, що переходжу крізь важкий період в житті, то засовую руку в кишеню, перебираю молитви, і тоді все стає простіше».

Тренер хорватів підкреслив, що «знаходити добро в житті завжди приносить задоволення, щастя і результат, а людина повинна завжди бути чесною з самим собою і з іншими».

Тренеру Далічу 51 рік, він одружений і має двох дітей. В молодості він був гравцем різних хорватських футбольних команд, включаючи «Hajduk Split», «Inter Zapresic» і «Varteks Varazdin».

У 2000 році він завершив кар'єру професійного футболіста і почав тренувати хорватські команди. У жовтні 2017 був призначений головним тренером національної збірної Хорватії з футболу.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на СКГ.