Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

А. У другу суботу Великого Посту, або навіть краще в неділю, бо в той день в храмах буває більше людей на Божественній Літургії виголосити тематичну проповідь, яка буде присвячена «Захисту та цінності людського життя від моменту зачаття до природної смерті та необхідності перепрошення за дітей, втрачених через аборти»;

Б. Включити два прохання в сугубу єктенію у другу суботу( неділю) Великого посту:

Текст двох прохань:

“Ще молимось Господи за дітей, навмисно убитих у лоні матері, а також за тих, що стали жертвами людських діянь та експериментів, і загинули, неприйнявши Тайни Хрещення. Ти сам охрести їх Господи в морі щедрот Твоїх і не позбав їх Твого Божого світла та Царства Небесного.”

“Господи Боже, Спасіння слуг Твоїх, Ти не хочеш смерти грішника, але щоб він навернувся і жив. Сам і нині змилосердися над слугами Твоїми – матерями та батьками, з волі яких було допущено аборт, та всіма тими, хто причетний до гріха навмисного дітовбивства. Подай їм ласку покаяння, прощення та примири їх зі Святою Твоєю Церквою.”

В. Після Божественної Літургії спільно із вірними помолитися за дітей, втрачених через аборти та за припинення абортів:

Молитва за дітей, втрачених через аборти

Всемогутній Отче, почуй мою молитву за всіх дітей, втрачених  через аборти.  Будь милостивий і споглянь на них, не винних у жодному гріху, й обдаруй їх вічною радістю, щоб перебували вони в Твоїй святій любові. Допоможи мені, Господи, пам’ятати Твої слова святі: «Усе, що ви зробили одному з Моїх братів найменших — ви Мені зробили» (Мт. 25, 40). Тому жертвую свої молитви, працю, радощі й страждання за цих дітей.

О Страждальна Мати, Ти ніколи не відмовляєш у потребі, тож і я молю Тебе: огорни Своєю невимовною любов’ю цих дітей. Амінь.

Молитва за припинення абортів

Господи Боже, дякую Тобі за дар мого життя і за життя всіх моїх братів та сестер. Ти подолав смерть Воскресінням Твого Сина. Я готовий (-а) зробити все, що від мене залежить, щоб припинити аборти. Сьогодні обіцяю ніколи не мовчати, не бути пасивним (-ою), не забувати про ще не народжених. Я посвячуюся захищати життя, доки мої брати і сестри не будуть у безпеці, а наш народ знову стане народом, який шануватиме життя і гідність не тільки окремих груп, а всіх людей — незалежно від стану здоров’я і стадії розвитку. Амінь.

Г. У храмах, перед медичними установами, де роблять аборти, та навіть в помешканнях, у другу Суботу Великого Посту (23 березня) о 15:00 помолитися Вервицю за збереження життя. Дана година має об’єднати душпастирів та вірних усіх архі/єпархій УГКЦ у спільній молитві за дітей, втрачених через аборти та за припинення абортів.


 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я