Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Прийми, Богородице Діво, слізні молитви рабів Божих, а, відтак, дітей Твоїх, що через Тебе до милосердного Господа припадають.
Бачимо Тебе на іконі, як Ти на руках носиш і молоком грудей Своїх годуєш Сина Твого і Бога нашого - Господа Ісуса Христа.
Ти безболісно Його породила, зате з болем дивишся на материнські скорботи і немочі синів і дочок людських. Тому, в гарячих сльозах припадаючи до Твого образу - Господньою силою зцілюючого й уздоровлюючого і зі зворушенням його цілуючи, молимо Тебе, Всемилостива Владичице: нас, недосконалих і грішних, часто-густо змушених в муках родити і в печалях годувати дітей наших, Небесною благодаттю милостиво помилуй і співчутливо заступи, аби Божественний Син Твій дітей же наших і тих, що їх породили, від тяжкої недуги і гіркої скорботи визволив і зцілив.
Нехай же Своїм незбагненним Божим милосердям дарує Він нам здоров'я і сили, щоб і годовані щасливо сил набирали, і кормлящі їх сповнилися радістю і потіхою, бо ж і понині - за заступництвом Твоїм - устами немовлят, що від грудей материнських поживу отримують, Господь вершить хвалу Свою.
О, Мати Сина Божого! Змилосердися над матерями синів людських, над немочами Його створінь і Твоїх дітей, щоби Христос Своєю благодаттю зцілив хвороби, що їх переслідують, втамував наші скорботи і печалі і не відкинув сліз і зітхань рабів Божих й, відповідно, улюблених чад Твоїх. Вислухай нас, у день скорботи перед Престолом Всевишнього припадаючих, і в день радості і визволення прийми подячні прославляння Його та шанобливе почитання Тебе від щирих сердець наших. Вознеси молитви наші до Престолу Сина Твого і Бога нашого, хай милостивим буде до гріхів і немочів наших і не обмежить милості Своєї для тих, що відають Ім'я Його, щоб ми та діти наші правдиво й радісно прославляли Його і ублажали Тебе, милостиву Заступницю і вірну - Божу надію роду нашого на віки віків.
Амінь.