Проповідь Преосвященного Володимира, єпископа-помічника Львівської Архиєпархії 22 липня 2018 року Божого

У найтяжчі часи випробувань, коли наша Україна була обдерта з усього свого блага, наші діди і прадіди не втратили скарб віри. І тому наша Церква упродовж тих 1030 років не тільки була захисницею...

читати повністю

Проповідь Блаженнішого Святослава під час Архиєрейської Божественної Літургії на свято Святих Верховних апостолів Петра і Павла (12 липня 2018 року)

Проповідь Блаженнішого Святослава у новоосвяченому храмі Святих верховних апостолів Петра і Павла у місті Южне (8 липня 2018 року)

Проповідь Владики Василія Екзарха Харківського на празник Різдва св. Івана Хрестителя. 07.07.2018. Харків. Парафія Св. Миколая Чудотворця

Проповідь у храмі Святих Кирила і Методія в Івано-Франківську (Крихівцях) - "Тоді все місто вийшло Ісусові назустріч і, побачивши його, попросили, щоб відійшов з їхніх околиць" - Христофобія -...

читати повністю

Проповідь Блаженнішого Святослава під час Архиєрейської Божественної Літургії у храмі Матері Божої Неустанної Помочі у місті Тернопіль (1 липня 2018 року)

Проповідь Блаженнішого Святослава у новоосвяченому храмі Всіх святих українського народу (24 червня 2018 року)

Проповідь Владики Йосифа (Міляна) під час Архиєрейської Божественної Літургії у Патріаршому соборі Воскресіння Христового у Неділю всіх святих (3 червня 2018 року).

 

Проповідь Владики Гліба (Лончини) під час Архиєрейської Божественної Літургії у Патріаршому соборі

Проповідь Блаженнішого Святослава у Катедральному соборі Пресвятої Трійці міста Дрогобич у Понеділок Святого Духа (28 травня 2018 року)

Проповідь Блаженнішого Святослава під час Архиєрейської Божественної Літургії у Патріаршому соборі Воскресіння Христового на свято Зіслання Святого Духа (27 травня 2018 року)

Вхід/Вихід