У Зарваниці знайшли розраду родини Небесної Сотні15-21 травня у Марійському духовному центрі Зарваниці відбувається духовна реабілітація для військових та членів їхніх родин. Духовно відновитися до відпустового місця прибули 15 сімей з Тернопільщини, Івано-Франківщини, Полтави, Ковеля, Хмельниччини та Києва. Координує заходом...

читати повністю

У Португалії розпочався духовно-формаційний семінар для священиків УГКЦУ Португальському місті  Евора розпочався духовно-формаційний семінар для священиків УГКЦ, які душпастирюють на теренах Португалії, на тему: «Душпастирство сімей в умовах новітньої міграції в Європі».
 
Семінар проводить ПМВ за ініціативою Капеланії УГКЦ в Португалії,-...

читати повністю

Співчуття і солідарність з родинами та близькими загиблих внаслідок теракту в Манчестері висловили єпископи УГКЦВід імені глобальної спільноти УГКЦ та Постійного Синоду УГКЦ, який цього тижня зібрався у Фрайзингу (Німеччина), висловлюю сердечні співчуття й солідарність з усіма жертвами безглуздого терористичного акту в Манчестері (Велика Британія). Молимося за всіх людей, родини та спільноти, які вражені цією трагедією.

Пише Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, у Листі-співчутті...

читати повністю

На Франківщині Карітас відкрив Центр по роботі з неповносправною молоддю 22 травня у смт. Рожнятів урочисто відкрили та освятили Центр по роботі з неповносправною молоддю. Центр працюватиме на базі парафіяльного будинку церкви Різдва Христового.

У відкритті взяли участь директор Івано-Франківського Карітасу о.мітрат Володимир Чорній та представники Карітас єпархії Фульда...

читати повністю

До студентів Військово-морських сил НУ 22 травня 2017 року, до Інституту Військово-Морських Сил НУ "ОМА" завітав Апостольський Нунцій в Україні Архиєпископ Клаудіо Гуджеротті.

Архиєпископ Клаудіо найбільше акцентував увагу на так дуже потрібній допомозі для постраждалих людей на Сході...

читати повністю

У м. Фрайзінгу (Німеччина) розпочав свою чергову сесію Постійний Синод УГКЦ23 травня у м. Фрайзінгу (Німеччина) розпочав свою чергову сесію Постійний Синод Української Греко-Католицької Церкви. У перший день синодальних нарад відбулася зустріч синодальних отців з кардиналом Райнгардом Марксом, Архиєпископом Мюнхена і Фрайзінга, Головою Німецької Єпископської Конференції.

На прохання...

читати повністю

У Лювенському католицькому університеті Бельгії відбулася конференція з нагоди 125-ої річниці від народження митрополита УГКЦ Йосифа Сліпого19 травня 2017 р. у Лювенському католицькому університеті Бельгії відбулася конференція з нагоди 125-ої річниці від народження митрополита Української Греко-Католицької Церкви Йосифа Сліпого. Доповіді готували науковці з різних частин світу, однак найбільш вражаючим було широке представлення не лише життя та діяльності Йосипа Сліпого в той час, але й також його богословські думки та значення для сьогодення. Доповідачі розглядали з...

читати повністю

Допомогти порталу

Просимо допомоги з оплатою рахунків порталу КІРІОС. Пожертву можна скласти за допомогою кнопки "Пожертвувати" над цим повідомленням. Також перегляд і переходи по рекламних посиланнях допомагають нам утримувати портал і робити його цікавим для Вас.