Олександрію з пастирським візитом відвідав єпископ УГКЦВперше Олександрію з пастирським візитом відвідав єпископ Української Греко-Католицької Церкви Преосвященний Владика Михаїл (Бубній), Екзарх Одеський. Це стало історичною подією для місцевих католиків.

Екзарх прибув сюди на запрошення отця Івана Третяка, протопресвітера...

читати повністю

Освячення скульптури Пресвятої Богородиці відбулося у м. ЛисичанськСтатую днями встановлено у мальовничій місцині міста, над рікою Сіверський Донець.

Обличчям Богородиця обернута на Сіверський Донець, за яким розташоване місто, таким чином, Пресвята Діва благословлятиме усе місто і мешканців.

Статую Богородиці будуть бачити усі, хто приїжджає до міста і покидає його...

читати повністю

У Дрогобичі відбувся З'їзд мирян єпархії під гаслом 13 жовтня в Реколекційному центрі "Еммануїл" в Дрогобичі відбувся Єпархіальний з'їзд мирян Самбірсько-Дрогобицької єпархії. Участь у з'їзді взяли священики та вірні з усіх деканатів єпархії. Захід розпочався Архиєрейською Літургією, яку відслужив владика Григорій, єпископ-помічник...

читати повністю

На Франківщині урочисто відкрили новий храм14 жовтня, у день свята Покрови пресвятої Богородиці відбулось урочисте освячення новозбудованого храму в селі Голинь, Калуського протопресвітеріату.

Освячення церкви «Покрови Пресвятої Богородиці» УГКЦ відбулося за участі Архієпископа і Митрополита...

читати повністю

Працівники єпархіальних структур УГКЦ зібралися в Івано-Франківську для навчанняЗавдяки підтримці  БФ «Реновабіс», спільно з Інститутом лідерства та управління Українського Католицького Університету, в Івано-Франківську впродовж трьох днів – з 15 по 17 жовтня, працівники економічних відділів структур УГКЦ братимуть участь у практичному тренінгу на тему «Управління проектами».

Семінар...

читати повністю

Владика Михаїл (Колтун) освятив Пластовий вишкільний центр у м. Буча14 жовтня з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці відбулося освячення та відкриття Пластового вишкільного центру у м. Буча, що в Київській області. Чин освячення здійснили владика Михаїл Колтун, керівник Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ, о. Ростислав Височан, керівник відділу...

читати повністю

Відбувся товариський матч з міні-футболу між військовослужбовцями та семінаристами13 жовтня, напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України, відбувся товариський футбольний матч між військовослужбовцями Військової частини 3078 НГУ та семінаристами Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ.

Військовий капелан о. Валерій Гром розпочав захід з молитви та благословення...

читати повністю

Молитва за жертвами сталінських репресій на Львівщині12 жовтня 2018 р. Високопреосвященний Архиєпископ і Митрополит Львівський Ігор очолив поминальну панахиду на цвинтарі у м. Миколаєві Львівської області.

Молились за загиблими миколаївчанами, котрі були розстріляні чи замучені в сталінських таборах і не...

читати повністю