Діти писали ікону Ангела ХоронителяМайстер- клас «Торкнуся крила Ангела» по написанню ікон відбувся в монастирі Сестер Пресвятої Родини в м. Чорткові, який з благословення владики Димитрія (Григорака), ЧСВВ - єпарха Бучацького, організувала Катехитична Комісія Бучацької єпархії...

читати повністю

Генерал-губернатор Канади завітала до Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла ЛА УГКЦ Сьогодні, 18 січня 2018 р., до Львова з офіційним візитом прибула генерал-губернатор Канади Жулі Пайєтт. В рамках поїздки запланована зустріч із міським головою Львова Андрієм Садовим та Президентом України Петром Порошенком.

Також Жулі Пайєтт завітала до Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла Львівської архиєпархії УГКЦ (м. Львів...

читати повністю

У Полтаві провели майстер-клас з виготовлення різдвяних пряників17 січня у Полтаві у кафетерії «Восток» відбувся майстер-клас з виготовлення різдвяних пряників. Провела його кулінар-кондитер та парафіянка храму Пресвятої Тройці Тетяна Лисенко.

Захід відбувся з ініціативи Благодійного Фонду «Карітас Полтава-Всесвіт». Заступник директора церковної...

читати повністю

До Харківського військового госпіталю передано медичний інвентар17 січня з благословення Преосвященного Владики Василія (Тучапця) для Харківського військового госпіталю (Військово-медичного клінічного центру північного регіону) було передано медичний інвентар.

Благодійна допомога відбулася стараннями п. Гельґи та інших добродіїв з м.Інсбрук (Австрія)...

читати повністю

Ювілей владики Венедикта (Алексійчука): замість подарунків, кошти для стипендій семінаристам УГКЦУ вівторок, 16 січня, у Львівській духовній семінарії відбулися урочистості з нагоди святкування 50-річного ювілею Правлячого єпископа єпархії Святого Миколая з осідком в Чикаго Венедикта (Алексійчука). Усіх запрошених гостей наперед повідомили про бажання владики Венедикта: замість різних подарунків для себе, зібрати кошти для стипендій семінаристам духовних...

читати повністю

Завершилася Третя сесія Синоду Єпископів Києво-Галицької Митрополії УГКЦЗавершилася Третя сесія Синоду Єпископів Києво-Галицької Митрополії УГКЦ, яка відбулася в Патріаршій резиденції у м. Києві 16 січня 2018 року Божого.

У синодальних засіданнях брали участь усі єпископи Києво-Галицької митрополії: владика Степан (Меньок), Екзарх Донецький, владика Йосафат (Говера), Екзарх...

читати повністю

Блаженніший Святослав: отець Омелян Ковч руйнує міфи московської пропаганди щодо УГКЦУ трагічні часи Голокосту багато хто з єврейських філософів і містиків ставили глибоке духовне питання: а де був Бог? Нас убивають, знищують і спалюють... де Він? Можливо, це питання ставить собі зараз й український народ, коли страждає від війни... Проте навіть на це надскладне питання о. Омелян Ковч дав відповідь.

Про це...

читати повністю

 Гарнізонний храм відвідав начальник служби з питань військового духовенства Головного управління НГУ16 січня 2018 р., до Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла Львівської архиєпархії УГКЦ (м. Львів, вул. Театральна, 11) завітав начальник служби з питань військового духовенства Головного управління НГУ полковник Іздебзький Олександр Вікторович. 

Під час зустрічі з синкелом у справах капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ о. Степаном Сусом було...

читати повністю