Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Бути справжнім «Вінцем створіння»14 вересня в місті Белзі у місцевій школі відбулося святкування Дня Бога-Творця. Отець Декан разом зі священниками, дітьми школи та вчителями слухали екологічну розповідь-лекцію, яку провадив о. Андрій Красильников, еколог деканату.

Опісля дітям було показано повчальний екомультфільм про нищівний вплив людини на довкілля. На завершення отці разом із дітьми висадили заздалегідь приготовані саджанці дерев біля школи та майстерні міста.

Того самого дня, з благословення Декана Тартаківського деканату священика о. Богдана Лилика християнська громада с. Переспа об’єдналася в молитві до Бога Творця за збереження Його створіння: вірні пригадали своє місце серед Божого створіння і просили в Господа Дарів Духа Святого для того, щоб бути справжнім «Вінцем створіння» та стати вмілими і відповідальними управителями Божого створіння. Захід провів екореферент  Тартаківського деканату о. Михайло Паталай.

 

"То що є людина, що Ти пам'ятаєш про неї..., однак учинив Ти його мало меншим від Бога, учинив Ти його володарем творива рук Своїх, все під ноги йому вмістив: худобу дрібну, биків, птаство небесне і риби морські..."(Пс. 8)
 
14 вересня 2018 року відсвяткували День Бога Творця у Волицькій школі І-ІІІ ст Сокальського району Львівської області. Захід розпочато з молитви за збереження природного довкілля та всього створеного Богом світу.
Священик розповів про історію свята і чому саме 14 вересня святкуємо День збереження довкілля, нагадав присутнім в часі презентації про створення світу Богом за шість днів.
 
 Мета заходу: донести до учнів, вчителів і всіх присутніх, що ми, люди, є відповідальні перед Творцем за природу і створений Ним світ; як вберегти творіння від злочинного антихристиянського ставлення людини до природи. З уст священика прозвучали цитати, зокрема "чи не лукавимо, коли промовляємо, що любимо Бога і водночас ненавидимо Його творіння?"...
 
 В часі заходу діти переглянули короткометражні мультфільми "Екокорова", "Смітник-Земля", "Час рятувати світ", "Вода і сміття", "Дім". Діти з цікавістю слухали і брали активну участь в обговоренні проблеми, задавали чимало питань, брали участь у тренінгу на тему "Звідки взялося зло, якщо Бог сотворив світ з любові?". З ініціативи учнів у школі  розпочато конкурс "Як я можу зберегти світ".
 
 Закінчили свято посадженням берізок на території школи, бо віра без діл є мертва і тільки віра, чинна любов’ю, провадить до спасіння. І сьогодні устами дітей підносимо молитву до Бога Творця, щоб у своєму промислі  вберіг нас від екологічних гріхів і за словами псалмопівця Давида "учинив нас бути мудрими володарями творіння рук Своїх".
 
 
Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Інформаційну службу Бюро УГКЦ з питань екології.