Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Папі Франциску подарували в Естонії книгу, виготовлену місцевими українцямиСеред подарунків, вручених Папі Римському в Естонії, була "Поетична Червона книга Естонії", виготовлена майстрами місцевої української діаспори з талліннського Центру української культури,-  повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Укрінформ.

"Поетична Червона книга Естонії" - унікальне видання, виготовлене в обмеженій кількісті екземплярів. Це книга ручної роботи, виготовлена за стародавніми технологіями - з паперу, зробленого саморуч (так званий черпаний папір), обкладинка – з дерева та шкіри. Книга ілюстрована графікою місцевого художника Нестора Лютюка.

"Поетична Червона книга Естонії" – про захист Природи як частини Божого промислу. Саме такий подарунок Франциску був доречним, оскільки Франциск Ассизький, на честь якого взяв ім'я Папа, проповідував не лише людям. Книга зберігатиметься в Бібліотеці Ватикану.

Талліннський Центр української культури (Ukraina Kultuurikeskus) – некомерційне товариство, відкрите для людей різних віросповідань та національностей, створене для розвитку української культури в країні. Українці Естонії мають можливість підтримувати збереження рідної мови, культури, релігійних та народних традицій України. З іншого боку, естонці та представники інших національностей мають можливість ознайомитися зі стилем життя українців.  

 

Як повідомляв Християнський портал КІРІОС, Делегація УГКЦ взяла участь у Святій Месі, яку очолив Папа Франциск на площі Свободи в Таллінні.