Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здороАкція «Посади дерево миру»в’я спільно з Бюро УГКЦ з питань екології ініціює висадку АЛЕЇ НЕНАРОДЖЕНОЇ ДИТИНИ на території монастиря Успіння Матері Божої в с. Погоня, Тисменицького району і запрошує вірних УГКЦ та людей доброї волі долучитися до даної акції.

В особливий спосіб запрошуємо на спільну молитву тих осіб, які пережили втрату ненародженої дитини.

Акція відбудеться 7 листопада 2018 року о 16:00 год. на території Погінського монастиря

16:00 – Молебень до Пресвятої Богородиці
16:30 – Висадка алеї

Ця ініціатива проводиться в рамках чергової хвилі Всеукраїнської акції «Посади дерево миру», яка стартувала в 2016 р. з ініціативи Української Греко-Католицької Церкви за підтримки Мінприроди України.

Метою акції є привернення уваги громадськості до катастрофічних соціально-екологічних наслідків війни на Сході країни, до знищення природи України, загоєння ран довкілля і передусім захисту самої людини, яка є невід’ємною частиною створеного Богом світу.

Ключовим завданням ініціативи є не лише відновлення довкілля, але й плекання «духовних дерев» – тих внутрішніх змін у людських серцях та свідомості, які починаються з відновлення миру людини з Богом, а також примирення із дітьми, які були втрачені до народження (позаматкова вагітність, мертвонародження, викидень, аборт, технології штучного запліднення).

 

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Інформаційну службу Бюро УГКЦ з питань екології .