Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Екозустріч у Молодіжному центрі ДніпраНещодавно референт Бюро УГКЦ з питань екології у Донецькому екзархаті о. Михайло Неїжмак у співпраці з відділом освіти м. Дніпра провів робочу зустріч з керівником місцевого Молодіжного центру п. Ірмою Нініашвілі. Мета цього візиту полягала в тому, щоб знайти можливість співпраці у напрямку екологічого виховання молоді.

Отець Михайло ознайомив п. Ірму з досягненнями та працею церковної екологічної інституції та заохотив до спільних дій у напрямку формування екосвідомого покоління. Пані Ірма запропонувала провести зустріч із молоддю на тему екології, для цього Дніпровський Молодіжний центр запустить опитування, щоб молодь сама обрала тему, яку вона хоче почути, що зробить таку зустріч більш ефективною.

Представник Екобюро УГКЦ подякував очільниці молодіжного осередку за гостинність, розуміння та готовність працювати разом у напрямку екологічної освіти, зазначивши, що «Ми покликані нести всім людям правду про їхнє місце та обов'язки щодо світу, в якому живуть».

 

 Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Інформаційна службу Бюро УГКЦ з питань екології