Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

«Озеленення» парафії починається з дітейМинулого тижня завершились Світові дні молоді в Панамі, під час яких молоді католики не забули і про Боже створіння.

На молодь Панами, як і на молодь деінде, чекає непевне майбутнє. Посухи, причиною яких є кліматичні зміни, все частіше трапляються в районі Панамського каналу. Канал є головним економічним двигуном країни, тому проблеми для каналу перетворюються у проблеми для всієї економіки.

Молодь прийме на себе удар від наслідків кліматичних змін, саме тому на Світових днях молоді і по цілому світі молоді люди мобілізуються, щоб прийняти міри.

Всесвітній рух католиків з питань клімату пропонує всім небайдужим згуртуватися на парафіях, звернувшись до пароха, парафіяльної ради чи катехита, щоб ввести в програму катехизації окремим курсом «Піклування про створіння».   

Зразок листа до парафіяльної управи:

«Шановний (-а) …..,

 Після завершення Світових днів молоді в Панамі, я б хотів(-ла) запропонувати, щоб курс «Піклування про створіння» ввели в програму катехизації для дітей.

У своїй проповіді під час меси на Світових днях молоді Папа Франциск сказав, що «близький і повсякденний Господь, наш друг і брат, вимагає від нас піклування про наше довкілля».

Наше довкілля потерпає від екологічної кризи, яку успадкує наша молодь. Протягом кількох останніх десятиліть Церква, починаючи від Івана Павла II, закликала нас протистояти цій кризі.

 У вільному доступі є багато допоміжних матеріалів для уроків з дітьми.

 Я з радістю допоможу в реалізації і з нетерпінням чекаю на розмову з вами».


 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на  Інформаційну службу Бюро УГКЦ з питань екології.