Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Приготування до Синоду про АмазоніюУ Ватикані відбудеться семінар, організований в рамках приготування до Синоду Єпископів, присвяченого Амазонії.

«Амазонія: нові шляхи для Церкви і для цілісної екології» – таку тему матиме спеціальна асамблея Синоду Єпископів, запланована на жовтень 2019 року, до якої залучені сім Єпископських Конференцій і дев’ять країн амазонського регіону. Під час асамблеї розглядатимуться не тільки питання, пов’язані з душпастирством, але й з екологічною ситуацією в Амазонії та на інших подібних територіях.

В рамках приготування до Синоду, від 25 до 27 лютого 2019 р. у Ватикані відбудеться семінар, під час якого розглядатимуться такі теми як церковні й душпастирські аспекти у світлі Апостольського напоумлення «Evangelii Gaudium», християнське виховання й інкультурація, цілісна екологія з перспективи енцикліки «Laudato si».

Семінар відкриє Генеральний секретар Синоду кардинал Лоренцо Бальдіссері. В семінарі візьмуть участь голови семи Єпископатів, представники духовенства, а також фахівці регіону Амазонії та інших географічних регіонів.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Радіо Ватикан