Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Екореферент Одеського екзархату УГКЦ представив екослужіння Церкви в контексті місцевого самоврядуванняО. Дмитро Онуфрик, екореферент Одеського екзархату УГКЦ, який є адміністратором парафії Святого Архистратига Михаїла у с. Олександрівка Скадовського р-ну Херсонської обл. взяв участь в конференції під назвою "Формування спільної візії моделей місцевого самоврядування в Херсонській та Запорізькій областях", яка відбулася 27-28 лютого в м. Києві у приміщені Кримського дому, що знаходиться по вулиці Омеляновича-Павленка 9.

Організатором цього заходу був "Центр близькосхідних досліджень" за підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

У конференції, окрім представників "Центру близькосхідних досліджень" та Посольства Великої Британії в Україні, взяли участь члени різних громадських організацій, журналісти, представники сільських та міських рад, фахівці у сфері розвитку територіальних громад, багато людей, які реалізують власні проекти для покращення життєдіяльності місцевої громади.

Перший день конференції було поділено на чотири панелі. Кожна панель мала свою окрему назву.

Перша панель: "Влада і громада. Конфлікт чи взаємодія?"

Друга панель: "Децентралізація: місцевий розвиток і пріоритети на майбутнє."

Третя панель: "Діалогові практики і методи їх впровадження на прикладі соціально-моделюючих ігор."

Четверта панель: "Комунікація в громаді, комунікації в умовах зовнішніх впливів."

У четвертій панелі взяв участь також о. Дмитро. Екреферент представив діяльність Екологічного бюро на всій території України, а зокрема у південній її частині. Священик розповів про основні напрямки та цілі цієї церковної організації, які полягають у відновлені комунікації людини з її Творцем, людини з людиною та людини з навколишнім середовищем. Адже від цього залежить її реалізація як дитини Божої, як особистості, як члена суспільства, покликаного до духовного, морального, фізичного, інтелектуального та економічного розвитку для спільного блага.

Також о. Дмитро розповів про свою парафіяльну діяльність: як він знаходить спільну мову із різними верствами населення, як будує храм із парафіянами та мешканцями села, та про те, як реалізовує різні екологічні проекти на локальному рівні для мешканців села.

Конференція завершилася 28 лютого "круглим столом", який мав назву: "Як мотивувати людей брати участь в роботі громади?".

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Інформаційну службу Бюро УГКЦ з питань екології .