Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Започатковано екологічну ініціативу «Посади іменне родинне дерево»«Здивуй тих, кого любиш! Посади іменне родинне дерево у Підгірцях і увійди в історію», – таку оригінальну екологічну ініціативу започаткували на одній з парафій Сокальсько-Жовквівської єпархії УГКЦ.

Організатори ініціативи пропонують не лише зробити гарний внесок для покращення стану навколишнього середовища, а й унікальну нагоду увійти в історію і здивувати тих, кого любиш, посадивши іменне чи родинне дерево.

«Це справді унікальна можливість увіковічнити своє ім’я, родину поруч із святинею-перлиною архітектури. Для храму – нагода стати красивішим, адже завдяки цій акції і її подальшому втіленню ми зможемо облагородити прицерковну територію і дозволити собі садівника який доглядатиме за територією храму», – коментує започаткування ініціативи о. Тарас Дзьоба.

Згідно з задумом організаторів, одним з важливих завдань ініціативи «Посади іменне родинне дерево» є також віднайдення нових форм залучення вірян до парафіяльного життя та інтенсифікація спільнотного життя всієї церковної громади. «Ми запрошуватимемо родини, в імені яких висаджені деревця, як особливих гостей до участі в урочистстих богослужіннях, торжествах та особливих заходах, пов’язаних із життям храму», – ділиться планами та сподіваннями автор ініціативи.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Інформаційну службу Бюро УГКЦ з питань екології