Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Парафіяльні сади розширюють свої ареали на Івано-ФранківщиніМинулих вихідних світова спільнота активно взяла участь у проведенні Всесвітньої екологічної акції «Година землі», метою якої є привернення уваги суспільства до екологічних проблем нашої планети. Дещо по-особливому підійшли до участі в акції парафії Івано Франківської архієпархії. Пам’ятаючи про доручення Творця «порати і доглядати» Землю, віряни разом зі своїми душпастирями в практичний спосіб засвідчили свою екологічну свідомість та відповідальність за наш спільний дім.

Так, з ініціативи місцевого екореферента о. Михайла Дзуля, 30 березня було закладено один фруктовий сад та продовжено висадку дерев у ще двох парафіяльних садах. Зокрема, у с. Залуква було висаджено понад 50 саджанців груш, яблунь, слив, вишень, 20 з яких було придбано за сприяння Бюро УГКЦ з питань екології, а решту – принесли з собою місцеві мешканці, адже кожен прагнув внести свою «лепту» в преображення Богом створеного світу та рідного села.

Розпочався захід зі спільної молитви та благословення саджанців отцем-парохом Василем Заверачем, а далі закипіла робота: одні копали ямки, інші носили воду а ще інші – притримували дерева та загортали землю. Господь поблагословив цей день гарною сонячною погодою і окрім дорослих до заходу численно долучилися діти та молодь.

В цей же день ще 35 молодих дерев було висаджено в селі Більшівці і 12 груш поповнили сад на парафії Успіння Пресвятої Богородиці в с. Крилосі.

Очікуємо, перш за все, рясних плодів Святого Духа та відповідальності за Богом створений світ в серці кожного християнина, а в скорому часі – можливості поласувати смачними та поживними дарами парафіяльних садів.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Інформаційну службу Бюро УГКЦ з питань екології.