Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

В НВК «Один, два, три» відбулася акція «Посади дереву миру»11 квітня 2019 року в НВК «Один, два, три» (м. Львів, вул. Любінська, 89в) за участю голови Комісії з питань екології Львівської Архиєпархії о. Миколи Пришляка та за підтримки Бюро УГКЦ з питань екології відбулася акція «Посади дереву миру». Долучилися до цього дійства педагогічний склад закладу на чолі з керівником п. Любов’ю Козак.

Було приємно спостерігати, як освітяни трепетно виконували цю працю, облагороджуючи дуже важливе місце свого навчального закладу. Висадили декілька кущів ялівцю біля фігури Матері Божої, повз яку щоденно проходять батьки, учні, дошкільнята та всі працівники НВК.

Кожному із них буде приємно бачити, що це місце є прикрашене цими рослинами, як нагадування про те, що в часі військових дій страждає не тільки людина, але й все природне довкілля.

Отець Микола у своєму слові до освітян наголосив: «Нехай це озеленення, висаджене нашими руками, нагадує про велику жертву, складену кожним воїном, котрий нас захищає та віддав своє життя. Кожного разу, проходячи повз фігуру нашої Небесної Матері, просімо в Пресвятої Богородиці її покрову над кожним із нас, а особливо над нашими воїнами, котрі піклуються про мир та спокій у нашій державі».

 

 

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на ugcc.lviv.ua