Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Бюро УГКЦ з питань екології підбило підсумки конкурсу «Здай макулатуру – збережи дерево»Бюро УГКЦ з питань екології підбило підсумки конкурсу «ЗДАЙ МАКУЛАТУРУ – ЗБЕРЕЖИ ДЕРЕВО», в якому взяли участь загально-освітні заклади, катехитичні школи та позашкільні навчальні заклади з різних куточків України.

Метою Конкурсу було підвищити екологічну свідомість учнівської молоді через популяризацію роздільного збору відходів та озеленення довкілля.

Участь у Конкурсі передбачала наступні етапи: збір макулатури, її зважування та реалізацію, закупівлю за виручені кошти саджанців та їх висадку в рамках Всеукраїнської безтермінової акції «Посади дерево миру».

Радіємо, що наш конкурс відгукнувся в серцях директорів шкіл, ліцеїв, коледжів, катехитичних шкіл, які взяли в ньому участь, заохочували учнів чи студентів не тільки здавати макулатуру, а й разом насаджувати дерева.

Бюро УГКЦ з питань екології вітає переможців, якими стали:

1 місце: Коломийський економіко-правовий коледж КНТЕУ (4941 кг)

2 місце: ЗШ№16, м. Івано-Франківськ (4534 кг)

3 місце: СШ №77, м. Львів (890 кг)

Переможці отримають в нагороду контейнери для роздільного збору відходів, що дозволить їм стати ще більш дружніми до природного довкілля.

Окрім переможців дуже хочеться відмітити одну з найменших катехитичних шкіл, що при монастирі Сестер Пресвятої Родини у Львові, які, не зважаючи на свою малу чисельність спробували себе в конкурсі, організувавши збір макулатури та висадку дерев, а також Смілянську спеціалізовану мистецьку школу-інтернат Черкаської обласної ради, які вже третій рік поспіль сортують сміття, збирають папір, компостують відходи – приймають участь у різноманітних акціях, направлених на збереження довкілля і екології. Їхні приклади надихають та допомагають іншим діяти в напрямку збереження довкілля.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Інформаційну службу Бюро УГКЦ з питань екології.