Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

З приводу Кліматичного саміту, який розпочнеться наступного тижня в Копенгагені (Данія), католицька доброчинна організація MISEREOR застерігає про небезпеку прийняття фальшивих компромісів і порожніх декларацій – намірів. «Час не дає зволікати. Нам залишається дуже вузький проміжок часу до року 2020 р., - без рішучих дій глав Урядів в Копенгагені, ціль недопущення підвищення температури Землі на 2 градуси, стане нездійсненною», - заявив головний директор організації MISEREOR, п. Йозеф Зайєр.

 

«Наші діти і прийдешні покоління мають те саме право на незруйновану природу, як і ми. Йдеться також про людей, які вже сьогодні страждають від наслідків змін клімату» - констатував п. Заєр.

«Ми вимагаємо від всіх держав прийняти чітку, юридично зобов’язуючу угоду. Саме тут і зараз мають бути прийняті основоположні рішення для зменшення атмосферних викидів. Будь яке зволікання веде до непоправних наслідків для цілого світу», йдеться у Заяві католицької добродійної організації MISEREOR.

З довголітнього досвіду праці, як допомогової організації, на різних континентах – «знаємо що люди в найбідніших країнах світу в порівнянні до промислово розвинутих країн, спричиняють дуже мало парникових викидів. Однак саме вони часто найбільш страждають від наслідків кліматичних змін», - наголосив п. Йозеф Зайєр. Тому питання фінансових інвестицій для запобігання кліматичних змін є водночас питанням соціальної справедливості.

«Для Європи необхідна для порятунку планети Угода буде коштувати 35 мільярдів євро щороку до 2020 р. Однак, якщо тільки в одній Німеччині банки змогли виділити сотні мільярдів євро для боротьби з економічною кризою, то тим більше це має бути можливо для запобігання змін клімату, від чого залежить доля майбутніх поколінь»,- переконана організація MISEREOR.

Інформаційна служба

Бюро УГКЦ із питань екології