Ангели

Два Ангела-подорожні зупинилися на нічліг в будинку багатої сім'ї. Сім'я була негостинна і не захотіла залишити Ангелів у вітальні. Замість того вони були укладені на нічліг в холодному підвалі. Коли вони розстилали ліжко, старший ангел побачив діру в стіні і заклав її. Коли молодший Ангел побачив це, то запитав, для чого. Старший відповів:

- Речі не такі, якими здаються.

На наступну ніч вони прийшли на нічліг в будинок дуже бідної, але гостинної родини. Подружжя розділило з Ангелами небагато їжі, яка у них була, і сказало, щоб Ангели спали в їх ліжках, де вони можуть добре виспатися. Вранці після пробудження Ангели знайшли господаря і його дружину в сльозах. Їх єдина корова, молоко якої було єдиним доходом сім'ї, лежала мертва в хліві.Молодший Ангел запитав старшого:

- Як це могло статися? Перший чоловік мав все, а ти йому допоміг. Інша сім'я мала дуже мало, але була готова поділитися всім, а ти дозволив, щоб у них померла єдина корова. Чому?

- Речі не такі, якими здаються, - відповів старший Ангел. - Коли ми були в підвалі, я зрозумів, що в дірі в стіні був клад із золотом. Його господар був грубий і не хотів зробити добро. Я відремонтував стіну, щоб скарб не був знайдений ним, бо колись в цьому домі житимуть люди, яким він знадобиться більше. Коли на наступну ніч ми спали в ліжку, прийшов ангел смерті за дружиною господаря. Я віддав йому корову. Речі не такі, якими здаються. Ми ніколи не знаємо всього. І навіть якщо маєш віру, тобі треба ще вселити довіру, що все, що приходить, є в твою користь. А це зрозумієш з часом. Деякі люди приходять в наше життя і швидко йдуть, деякі стають нашими друзями, і залишаються на хвилину. Вчора - це історія.Завтра - таємниця. Сьогодення - це дар. Життя є чари, і смак кожного моменту неповторний!