Юнак років 15-ти увійшов в автобус. Хлопець був шалено щасливий, що в автобусі нікого не виявилося, він порожній, сідай куди хочеш! Він присів біля вікна зручніше, адже йому їхати до кінцевої.

Автобус почав свій шлях, і через 20 хвилин був повністю забитий людьми.

Юнак сидів, слухав музику і дивився у вікно, як раптом літня жінка поплескала його по плечу і: «Як вам не соромно, я у ваші роки поступалася місцем старшим, а ви ...», до неї приєдналася друга «Ось молодь, сидить тут здоровий, молодий хлопчина, а хвора жінка похилого віку стояти повинна! ».

 

 

Буквально через 2-3 хвилини на хлопця накинувся весь автобус.

Юнак не витримав такого тиску і сказав:

«Добре, я встану, але сяде на це місце лише той, кому не буде соромно за свої слова».

Звичайно, його висловлювання ввело всіх в шок, але лаятися вони не припинили.Хлопчина почав судорожно діставати щось з під сидіння... І ось показалася милиця, а потім і друга... Хлопець встав з місця, спираючись на них.

Всі завмерли від здивування. Адже ніхто і подумати не міг, ніхто не хотів думати, що таке можливо ... а літня жінка, так нервово наступаюча йому на ноги всю дорогу, тепер зрозуміла, чому він не звертав на це ніякої уваги.

До кінцевої зупинки автобус їхав мовчки.

Хлопчик їхав, стоячи на милицях, хоча йому було складно. Але він стояв - йому давало сили те, що місце біля вікна залишалося порожнім.