Коли кишеньковий злодій зустрічає Будду, він бачить тільки його кишені ...

діамантУ Лахорі, місті ювелірів, жив один професійний кишеньковий злодій. Одного разу він побачив, що якийсь чоловік купив прекрасний діамант, якого він чекав довгі роки, діамант, який він просто був зобов'язаний отримати. Тому кишеньковий злодій пішов за чоловіком, який купив діамант. Коли той придбав квиток на потяг до Мадраса, злодій теж узяв квиток до Мадраса. Вони поїхали в одному купе. Коли власник діаманта відправився в туалет, кишеньковий злодій обшукав все купе. Коли чоловік заснув, злодій продовжив пошуки, але безуспішно. Нарешті поїзд прибув до Мадрас, і чоловік, що купив діамант, опинився на платформі. У цей час кишеньковий злодій підійшов до нього.
- Пробачте, пане, - сказав він - я - професійний злодій. Я випробував все, але безуспішно. Ви прибули, куди вам треба, і я вас більше не потурбую. Але я просто не можу не запитати: куди ви заховали діамант?
Чоловік відповів:
- Я бачив, що ти стежиш за тим, як я купую діамант. Коли ти опинився в поїзді, мені стало ясно, що ти полюєш за ним. Я вирішив, що ти, мабуть, хитрий малий, і спочатку не міг придумати, куди покласти діамант, щоб ти не зумів його знайти. Але, врешті-решт, я сховав його в твоїй кишені.