Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

6 років ув’язнення - за 100 врятованих дітей (ВІДЕО)Саме 6 років загалом провела у в’язницях Канади Мері Ваґнер, відома у світі захисниця ненароджених діток. Її "провина" в тому, що вона постійно шукає шляхи потрапити до приватних абортаріїв, щоб у кімнатах відпочинку розповісти жінкам, які планують позбутись вагітності,  що аборт – це вбивство.

Декілька разів перед ув’язненнями їй пропонували компроміс – менший строк за обіцянку не наближатись до абортаріїв, але жінка не погоджувалась. За що отримувала багатомісячні ув’язнення. Вона вибрала страждати за Божі стандарти та цінність життя дитини.

Вперше Мері Ваґнер була заарештована поліцією в 1999 році в медичній клініці в Ванкувері, де намагалася відрадити 16-річну пацієнтку від здійснення аборту і відмовилася покинути будівлю на вимогу персоналу. 

Вона залишилась у тюрмі у 2012 році на 9 місяців, після цього знову повернулась у 2014, і останній раз у 2016… У березні 2018 року вона вийшла на свободу, але продовжує свою боротьбу за права дітей.

В таких країнах, як, скажімо, Польща, Мері – героїня, але для Канади – вона “порушниця”, яку слід тримати за ґратами.

Жінка народилась в багатодітній католицькій родині, вчила в університеті анлійську літературу та французьку мову, потім почала працювати з людьми з інвалідністю, а далі - з вагітними жінками. З того часу Мері відчула покликання рятувати дітей, яких “готують на вбивство”.

Вона їде до абортарію,  заходить до кімнати відпочинку та дарує жінкам квіти, а далі просить залишити дитині життя; інколи - на колінах…  Вже декілька разів її виштовхували з клінік, ображали, викликали поліцію… В одному з відео, яке виклали в Мережу, видно, як її на колінах витягують з клініки та саджають до поліцейського авто…

Часто Мері в судовій залі мовчала – таким чином висловлюючи позицію підтримки ненародженим діткам, які не можуть говорити на свій захист. Є свідчення того, що близько 100 жінок відмовились від аборту після розмови з Мері.

Польський режисер Ґжеґож Браун навіть зняв документальний фільм «Не про Мері Ваґнер» (польською: "Nie o Mary Wagner"), прем’єра якого відбулася в жовтні 2014 року в Варшаві. Фільм розглядає проблему абортів - з точки зору культури, релігії і філософії і розповідає про діяльність пролайферів, які неодноразово проводили мітинги в підтримку жінки. 

В канадській пресі про Мері майже нічого не знайдеш – лише пролайфове видання  LIFESITEnews слідкує за біографією жінки та - час від часу - публікує новини про це… А вона продовжує життя-боротьбу за права ненароджених…

 

Християнський портал КІРІОС за матеріалами poklik.media