телефонПісля довгих задушевних розмов між двома друзями, один з них поділився своїми сумнівами:
- Моя віра настільки слабка, що я не можу молитися і говорити з Богом. Іноді навіть здається, що я втратив зв'язок з Ним...
- А як ти вважаєш, чому твоя віра слабка?
- Ну, не знаю навіть...
- Для того щоб мати сильну віру, треба постійно її підживлювати.
- Яким способом? Поділишся своїми думками?
- Візьмемо для прикладу мобільний телефон: може він функціонувати будь-яким чином, якщо він розряджений?

- Ні, не зможе.
- Так і людина, яка не отримує духовного живлення, не має сил на корисну дію. Вона не може повноцінно спілкуватися з Богом і з оточуючими людьми, щоб приносити їм справжню радість. Духовну «підзарядку» ми отримуємо через підбадьорення з допомогою Слова Божого, через спілкування з Богом - молитву, через спілкування з іншими християнами, відвідуючи Богослужіння.
- Спасибі тобі, друже, за добру пораду. Тепер і я знаю, що мені далі робити! Тільки як же люди, які живуть без Бога, в такому випадку?
- Я також зрозумів, що той, хто не має всередині Бога, уподібнюється телефону без сім-карти, який теж мало корисний, так як втрачає свою основну функцію і залишається не більш, ніж аксесуаром.

Якщо ти все ще без Бога, то прийми Його у своє серце, щоб ти в житті був тим, ким призначений в ньому бути. Християнин, не забувай, що ти будеш сильним тільки тоді, коли будеш «підзаряджатися» від читання Слова Божого, молитви і повчального спілкування в колі Церкви.