Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Вони повинні поважати мій вибір. Якщо повага відсутня, це означає, що я їм насправді не потрібна.

AdrianaЛегко казати, що краса не є здібністю. Що успішна кар'єра моделі є більше фактором генетичного везіння, ніж важкої роботи і характеру. Але подумайте, як багато зусиль ми докладаємо, щоб добре виглядати для першого побачення чи інтерв'ю при влаштуванні на роботу.

А тепер уявіть собі таку ж скрупульозну фізичну підготовку, але в сотні разів з більшими ставками, шаленою конкуренцією і таку, що триває постійно. Весь день, кожного дня ти мусиш виглядати не просто вражаюче, а безпрограшно вражаюче.

Як багато колишніх супермоделей пізніше зізнаються, досягнення високого рівня краси є важкою роботою. Так само, як для досягнення успіху в інших галузях, часто необхідно мати рівні частки таланту й наполегливості. Хіба що ти народжений супергенієм, бо в такому разі успіх прийде досить легко. В цьому розумінні Адріана Ліма є тим самим по відношенню до краси, чим є британський вчений Стівен Гокінг по відношенні до розуму, оскільки її буквально осипають коронами конкурсів краси і модельними контрактами з 15 років.

Висловлювання Адріани з приводу кохання і очікування... 

 

Я вважаю, що справжнє кохання трапляється лише раз. Можна помилитись, думати, що любиш, але після деякого часу розумієш, що це не так. Справжнє кохання інше.

Про чекання до одруження...

 

Секс має бути після одруження. 

 

Стосовно реакції хлопців про її рішення чекати до шлюбу...

 

Вони повинні поважати мій вибір. Якщо повага відсутня, це означає, що я їм насправді не потрібна.

 

Adriana Lima3

Якщо її запитували про секс в інтерв'ю для журналу...

 

Я не дуже досвідчена, зрозуміло?

 

Про хлопців... 

 

Всього в житті я зустрічалася лише з трьома хлопцями. 

 

Стосовно зустрічі з Марко Яричем, своїм майбутнім чоловіком... 

 

Я ніколи не думала, що одружуся і матиму дітей. Не через те, що не хотіла. Просто знайти когось важко. [Коли я зустріла Марко,] все змінилось. Я знала, що він був моїм єдиним і я могла уявити себе одруженою з ним та створення великої родини.

 

Міні-біографія

Народилася: 12 червня 1981 року в Сальвадорі, Бразилія

0,5 років: Її батько, Нельсон Торес, покидає Адріану разом з мамою. Адріана буде виховуватися лише нею.

6-11 років: Перемагає в кількох дитячих конкурсах краси, але не має жодної зацікавленості в подальшій кар'єрі моделі чи продовженні приймання участі в таких конкурсах.Adriana babe

14 років: Подруга Адріани хоче взяти участь в конкурсі краси “Супермодель Бразилії” найпопулярнішого модельного агенства “Форд”, але дуже хвилюється і не хоче робити це сама. Щоб підтримати її, Адріана також приймає участь в змаганні.

15 років: Займає 1 місце в фордівському конкурсі “Супермодель Бразилії”. Приймає участь в подальшому змаганні “Супермодель світу” і займає 2 місце.

18 років: Переїжджає з Бразії до США, Нью Йорку, підписує контракт з престижною модельною агенцією “Еліт” (“Elite”).

19 років: Стає офіційним представником найпопулярнішої в світі білизни “Вікторіяс Сікрет”

Adriana Lima3

20 років: Знялася в короткометражному фільмі “Стеження”, яке фінансувало БМВ. Також почала зустрічатися з чорношкірим співаком Лені Кравіцом.

21 рік: Лені пропонує Адріані руку та серце. Після кількох місяців заручин вони розривають стосунки (причини невідомі).

22 роки: Підписує контракт з косметичною фірмою Мейбелін. Починає зустрічатись з князем Ліхтенштейну Гансом-Адамом II.

23 роки: Посідає перше місце на сайті Askmen.com (назва перекладається як “запитай в чоловіків”) у рейтингу найжаданіших жінок 2004 року.

24 роки: Знову займає перше місце як найжаданіша жінка року. Потрапляє в список “25 найоплачуваніших зірок, яким менше 25 років”. Пориває стосунки з князем Ліхтенштейну після 3 років. Зустрічається нетривалий час з американським гравцем бейсболу Дереком Джетером.

25 років: знайомиться з сербським баскетболістом Марко Яричем і закохується в нього, кажучи в інтерв'ю, що зустріла того, на кого чекала все життя. Посідає 99 місце в списку журналу “Форбс” найбільш оплачуваних зірок в світі та 5 місце серед найдорожчих супермоделей світу. 

26 років: займає 4 місце в переліку “Форбс” найоплачуваніших супермоделей в світі. 

27 років: Марко і Адріана таємно одружуються, справивши скромну весільну церемонію на День святого Валентина. 

28 років: Народжує свою першу доньку, Валентину. 

30 років: Народжується друга донька — Сієнна. Адріана успішно продовжує кар'єру моделі, посідаючи 4 місце рейтингу “Форбс” найдорожчих моделей світу.

Adriana family

Настя Рудська за матеріалами

waitingtillmarriage.org