Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Любов - велике, святе почуття — в сучасному світі несправедливо безцінюється. «Найбільша трагедія життя полягає не в тому, що люди помирають, а в тому, що вони перестають любити», — сказав Сомерсет Моем.

Щоб не дозволити справжній любові загинути, в 1993 р. був заініційований Рух Чистих Сердець. А почалося все з того, що дві дівчини-американки звернулись до баптистського священика Річарда Росса зі скаргою. Вони стверджували, що їхня незайманість часто є приводом для насмішок, жартів, образ. Річард Росс вирішив довести, що - все-таки - є така молодь, яка залишається чистою до шлюбу. Він поширював ідеї дошлюбної чистоти серед американської молоді. І от у січні 1993 р. в Нешвілі (штат Теннессі) відбулася перша конференція прихильників руху, що отримав назву «True Love Waits». А в лютому того ж року були підписані перші декларації з обіцянками не вести статевого життя до шлюбу. Літом таких декларацій налічувалося вже 100 000! З часом рух поширився на 76 країн світу. І на сьогоднішній день учасниками руху стали 2,4 млн. людей. Нещодавно «True Love Waits» поширився і на територію України, де він відомий під назвою «Рух Чистих Сердець».

Бруно Ферреро написав історію «Морські зірки», яка є добрим прикладом першого кроку, який зроблений людиною для сповнення якогось особливого вчинку, який слугував прикладом для інших в осягненні добра. Автор описує бурю, яка раптово захопила морське узбережжя. Потім вона так само раптово вщухла, але на березі залишила величезну кількість морських зірок, винесених хвилями. Берег здавався рожевим. Подивитись на це видовище зійшлося багато людей, всі стояли, обговорювали і милувалися. Зірки майже не рухались, вони помирали…

Серед натовпу, тримаючись за татову руку, стояв маленький хлопчик і вдивлявся в зірочки; всі на них дивились, але нічого не робили. Згодом він розувся, підійшов ближче і почав переносити морські зірки у воду. «Що ти робиш?», — запитав тато. «Повертаю зірочки в море, бо тут вони загинуть». «Але ж їх тисячі, ти нічого не зміниш», — продовжував батько. Хлопчик нахилився, щоб взяти ще одну зірку, і, кидаючи її в море, сказав: «Але ж я вже змінив — для цієї зірочки». Чоловік, трохи роздумавши, взявся допомагати синові. Згодом до них приєднались ще дві дівчинки, і вже четверо людей спасали морських зірок. Потім їх стало кілька десятків, сотень, тисяч…

Як бачите, щоб змінити світ, потрібно, щоб хтось один, хоча б маленький, насмілився розпочати. І то лише видається, на перший погляд, що добрі і щирі діла люди не завжди помічають і не хочуть наслідувати добро… Ні! Можливо, комусь бракує відваги зізнатись і прийняти те, що на їхніх очах здійснилось чудо, неймовірна подія, яка заклала в серці основу нового сприйняття світу довкола себе, того світу, де дія ласка Божа - повсякчас і всюди! І як би там не було… Які б виклики нам не кидав сучасний світ, щоб не пропагували нам ЗМІ, пам’ятаймо: ніщо це не є більш вартіснім, ніж чиста любов, яку заповів нам плекати Господь! З любові починається життя, перші поривання, прагнення, бажання… Коли любов чиста, то вона, мабуть, і досконала в міру людського осягнення цієї краси!

І саме таку справжню і чисту любов пропонує нам пізнати, поговорити про неї «Рух Чистих Сердець», який вбачає у таких повчаннях, обговореннях нове майбутнє для української молоді. Адже, це - така вельми жива тема про стосунки молодих осіб, їхнє сприйняття один одного - як особливого творіння Божого для взаємної і чистої любові.

Взявши на замітку оповідання Бруно Фереро, розуміємо що воно може нам відкрити очі на той факт, що взявши ініціативу в свої руки чи зробивши перший правильний крок, за тобою підуть ті, котрі свідомі свого справжнього покликання, служіння і обов’язку перед Богом та перед людьми! Варто лиш себе переконати у правильності того доброго вчинку, який стане Небу на славу, а людям на радість та допомогу!

Давайте пам’ятати, що справжня Любов завжди поруч: просто простягни руку і торкнися! А з тої великої Любові зачинається земна любов, яка властива людям…

Анастасія Колосовська

Витоки про організацію взято з http://truelovewaits.at.ua