Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Про чистоту - чому варто утриматися від сексу до шлюбу?Молодь третього тисячоліття … Яка вона? Останні соціологічні дослідження показали, що більшість молодих людей ХХI в. вважають нормальним мати 10 партнерів до шлюбу. Так думають 64% юнаків і 54% дівчат з усіх опитаних. І не бачать нічого поганого в тому, що дівчина втрачає цноту до 15 років.

***

«Я не згоден з твердженням, що повинна бути сувора стриманість до шлюбу. Я не прихильник розбещеності, ні в якому разі! Однак коли людина дізнається все лише в першу шлюбну ніч, це веде до численних зруйнованих доль. Як, втім, і безладне статеве життя. У всьому повинна бути золота середина, в тому числі і в цьому».

***

Чим виправдовують молоді люди інтимні стосунки до шлюбу?

1 — статевий потяг закладено в нас природою, пригнічувати його протиприродно;

2 — утримання від сексу шкодить здоров’ю;

3 — досвід інтимних відносин до шлюбу дозволяє згодом уникнути помилок у виборі чоловіка та досягти гармонії в шлюбі.

***

Спробуємо розібратися, наскільки все це вірно.

Перше: «Статевий потяг закладено в нас природою, пригнічувати його протиприродньо».

З тим, що статевий інстинкт природний, сперечатися ніхто не стане. Однак безперечно й інше: зрілість характеру людини визначається тим, якою мірою вона контролює свої бажання. І саме цим ми і відрізняємося від тварин.

Справа в тому, що будь-який потяг може цілком підпорядкувати людину, її поведінку та мислення. Ми стаємо заручниками своєї потреби, страждаємо, коли не можемо її задовольнити, або відчуваємо спустошення, коли переситимося. Думка перетворює природну потребу на некеровану пристрасть. Ось чому таке небезпечне захоплення порнографією. Перегляд цих матеріалів постійно тримає ваші думки в полоні. Ви думаєте тільки про це, дивитеся на людей тільки з цієї точки зору. Збуджена думка шукає шляхи до реальної дії. «Бо з серця виходять лихі думки, убивства, перелюби, розпуста …» (Мт. 15:19), — Ісус Христос сказав про це ще 2000 років тому. Контролювати свої бажання — зовсім не те саме, що придушувати їх. Чим сильніше ми придушуємо якусь потребу, тим більша її енергія. Пригнічені бажання рано чи пізно обертаються неврозами та нав’язливими станами, що й використовують як аргумент прихильники вільних дошлюбних стосунків. Але якщо людина свідомо, з Божою допомогою хоче навчитися керувати своїми інстинктами, Бог дасть їй силу контролювати себе, (мається на увазі спостерігати за собою, бачити себе -. Ред.).

Друге: «Утримання шкодить здоров’ю».

Чи чули ви, щоб хто-небудь помер від відсутності статевих відносин, як помирають від голоду або спраги? Навпаки, відомі приклади, коли цнотливе життя вивільняло духовну та інтелектуальну енергію у чоловіків і жінок, які направляли її на благо людям. Утримуватися людина повинна свідомо, з доброї волі, а не зі страху чи сорому. Добровільно накладені на себе обмеження ніколи не приводять до розвитку психологічних комплексів. Що ж стосується подання про шкоду утримання для здоров’я, то це найнебезпечніша брехня, яку насаджують молоді сексуально нестримані люди і ті, хто не гидує заробляти гроші, торгуючи вседозволеністю.

Третє: «Досвід інтимних відносин до шлюбу дозволяє уникнути помилок у виборі чоловіка та досягти гармонії в шлюбі».

Психологи стверджують, що перший досвід інтимної близькості двох людей має унікальну цінність: такої миті у вас більше не буде ніколи. Особливо це важливо для жінки. У цей момент люблячі люди дарують себе один одному, відкриваються цілком.

Колишній сексуальний досвід позбавляє цю подію її високого значення. А якщо перша близькість проходила у дівчини зовсім інакше, якщо її просто використовували як інструмент для задоволення своєї похоті або, гірше того, зробили це насильно, — як вона буде ставитися до інтимного життя взагалі? З огидою? З цинізмом? З презирством до себе і недовірою до партнера? Секс до шлюбу — це відносини, позбавлені зобов’язань перед партнером. Тому так звані «пробні шлюби» виявилися неспроможними: у них більше ймовірності зрад, насильства, вони менш стабільні. Справа в тому, що не можна «спробувати», що таке справжній шлюб у відносинах, які свідомо позбавлені зобов’язань. А поняття «сексуальна несумісність» — просто виправдання для тих, хто не вміє любити. Любов — це, перш за все, здатність жити один для одного, жертвувати собою заради коханого, здатність поважати, розуміти, співпереживати, бути безкорисливим. Якщо всього цього немає, інтим не допоможе.

Згідно з опитуваннями, проведеними серед подружніх пар, сексуальне задоволення здебільшого стоїть в шкалі пріоритетів приблизно на 7-му місці, а спочатку йде довіра, вірність, жертовність і т.д. Загалом, сексуальний «досвід» не є гарантом добрих відносин.

Багато молодих пар вінчаються в Церкві. Кожен з них оголошує, що приймає іншого навічно як дар Бога. Якщо молоді вже мали інтимний зв’язок до шлюбу, це означає, що замість того, щоб дочекатися дару, вони з нетерпінням, не дочекавшись грубо вирвали його з рук Бога. Їхній союз починається з брехні, виголошеної перед Богом та людьми. Це стосується не тільки віруючих людей. Не починайте спільне життя з брехні. Цнотливість — міцна моральна основа вдалого шлюбу. Звичайно, що шлюбна фортеця залежить від двох. У чоловіка, який мав безладні зв’язки до шлюбу, неминуче падає повага до жінки як такої, і, навіть якщо його дружина чиста, він мимоволі буде вважати її знаряддям насолоди, предметом, яким він має право володіти. Конфлікти в такій сім’ї неминучі. Так що кращий спосіб уникнути невдачі — володіти не іншою людиною, а собою.

А що стосується «золотої середини», то це поняття є досить відносне. Взяти, наприклад, наркотики. Варто їх приймати чи ні? Чи є тут золота середина? Ні. Істина понад крайнощі. Щось схоже і з сексом до шлюбу. Соціологи провели багато досліджень, згідно з якими секс до шлюбу має ряд негативних наслідків. Про них ми вже говорили. У пошуках матеріалу я знайшла лист молодої дівчини. Він був поміщений на молодіжному Інтернет-сайті. «Мені 19 років. Пишу вам, бо в душі накипіло. Мені здається, хлопці тільки й думають, як затягти дівчину в ліжко.

Хочу виділити п’ять основних аргументів, які вони використовують для цього.

1. Вони кажуть: «Секс створює атмосферу довіри». Нічого подібного. Щирі інтимні відносини будуються на повній віддачі, чесності, любові та свободі. Продажні жінки теж віддають свої тіла, проте їх відносини з клієнтами не можна назвати довірливими.

2. «Рано розпочаті сексуальні відносини відіграють позитивну роль. Вони дають можливість для ближчого знайомства і позитивно впливають на подальше життя у шлюбі». Цілком можливо, що при першому статевому контакті ти отримуєш короткочасне задоволення, але насправді це самообман, і ти позбавляєш себе радості в майбутньому. Якщо бути чесними до кінця, то більшість дівчат зізнаються, що дошлюбні статеві стосунки найчастіше розчаровують.

3 «Випадковий секс — це розвага, що символізує волю». Думаю, що постійна зміна партнерів не може зробити людину щасливою і дати їй свободу. Більшість молодих жінок відчувають себе приниженими, коли віддають свої тіла на одну ніч. Дошлюбні відносини не є даром свободи, тому що є наслідком примусу. Тиск преси, радіо, телебачення, оточення, партнера не несуть волі. Це приносить лише розчарування, образу почуттів і рани душі, які довго не загоюються.

4. «Якщо ти вільно не виражаєш свою сексуальність, ти просто далекий і відсталий». Неправда. Стосунки до шлюбу несуть в собі хвороби і проблеми, негативно впливають на психіку, а також на майбутнє життя в шлюбі. Дошлюбні статеві контакти є благодатним грунтом для порівнянь, підозр, взаємної недовіри, а це може зрйнувати сімейний союз.

5. І, нарешті, кажуть:. «Ми живемо в 21 столітті» І що? Перетворюватися тепер на кроликів? Кількість покинутих дітей росте, чиєсь життя ламається через короткочасні задоволення. Чи не краще почекати трохи, а потім пізнати всю повноту відчуттів у шлюбі?».

Молоді люди запитують: «Чому ми не можемо нашу любов виразити фізично? Чи повинні ми брати для цього дозвіл у РАГСі? Невже шлюб виникає через свідоцтво про шлюб?».

Безумовно, ні. Це твердження так само невірне, як і те, що життя людини виникає через свідоцтво про народження. І, тим не менш, свідоцтво про народження щось більше, ніж шматочок паперу. Воно правомірно підтримує людське життя. Те ж саме можемо сказати і про шлюбне свідоцтво. Воно підтримує шлюб юридично.

Статистика показує, що пари, які мають зв’язок до шлюбу, розходяться в 2 рази частіше, ніж ті, які утримувалися.

Це дані спостережень за 50-річний період. Життя на віру веде до невдалих та хитких союзів. Виявляється, що шлях, вказаний Богом, — не тільки єдино вірний, але і єдино здоровий для всіх. Кажуть: «Нервові клітини не відновлюються». Можна перефразувати цей вислів, сказавши: «Втрачені почуття не відновлюються». Розтрачені даремно почуття на випадкових людей не відновляться, щоб їх вилити в повноті на вашого чоловіка.

***

Є в природі вітер, який називається «самум». Він дує зі спекотної пустелі, який є страшенно гарячий, пекучий, згубний для всього живого. Подібна до самуму одна з прикмет нашого часу — вседозволеність в людських відносинах, яку в усі віки іменували прямо та різко — розпуста. Вона теж сушить і знищує в душах людей все живе і прекрасне.

***

Греблю, яка стримувала натиск сексуальної енергії, прорвало, і плоть стала ідолом, який вимагає все нових жертв. Розлад духу сучасної людини — так називає це явище Церква. Чи варто дивуватися, що нас захлинула епідемія венеричних захворювань, що мільйони дівчаток, самі ще діти, народжують дітей, яких не в змозі ні прогодувати, ні виховати, що число абортів становить мільйони.

Навіть невіруючі люди погоджуються: свобода сексуальних відносин обернулася нещастям. Виявилося, і статеве утримання до шлюбу, і вірність у шлюбі не такі вже погані речі. Між іншим, до цих цінностей тепер болісно намагається повернутися Америка. Це непросто, і не одне покоління піде, поки щось зміниться. А поки американська молодь об’єднується в рух «Цнотливість до шлюбу». Багато хто з них на власному гіркому досвіді переконалися, що розрекламованого «безпечного» сексу не існує, як не існує «невинного» гріха.

Суспільство називає дошлюбні стосунки «вільною любов’ю» — Біблія називає їх блудом. Апостол Павло сказав, що статева розпуста є гріхом проти свого ж тіла, так як результатом є аборти, венеричні захворювання, СНІД. «Блудників і перелюбників судить Бог» (Євр.13: 4), — говорить Біблія а також підкреслює, що «ніхто з тих, хто віддається блуду чи перелюбу, не успадкує Царство Боже» (1Кор.6:9-10).

«Стережися молодечих пожадливостей, тримайся правди, віри, любови, миру з тими, хто Господа кличе від чистого серця» (2Тим 2:22), — радить апостол Павло молодому Тимофію. Проблема в тому, що самі, без Бога, ми не зможемо контролювати та управляти своїми сексуальними інстинктами. Але якщо Ісус увійде у твоє життя, хтиві бажання перестануть панувати над тобою. Бог допоможе тобі справитися з усім, що обтяжать твою совість. Покайтеся перед Богом за дошлюбний зв’язок і потім бережи себе для свого чоловіка до законного шлюбу. Бог вам на допомогу, мої молоді друзі.

Християнський портал КІРІОС за матеріалами rodynaorgua