Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

5 цитат християн, буддистів та атеїстів проти контрацепції

Церква не самотня у протистоянні контрацептивним засобам. Ще в минулому столітті безліч видатних політиків, митців та інших громадських діячів передбачили, до яких наслідків вони приведуть суспільство. Інтимні стосунки, цей один з найдивовижніших дарів Божої любові до нас, знецінюються, стають все менш особливими і сакральними. Разом з ними, в свою чергу, змінюються й стосунки між чоловіком та жінкою. Світ стає все більш егоїстичним і холодним. У ньому менше дитячого гомону, менше щирості, світла, добра. Опікуючись матеріальними надбаннями для наших дітей, ми забуваємо - єдине, що для них є по-справжньому важливим - це наша любов, яка і є найбільшим скарбом, що приведе нас до неба.

Теодор Рузвельт

«Контрацепція - це той гріх, покаранням за який є національна смерть, смерть расова; гріх, за який немає спокути.»

Зигмунд Фрейд

«Припинення статевої функції є загальною рисою всіх статевих збочень. Ми, власне, окреслюємо статеву активність як збочену тоді, коли вона облишила мету розмноження і переслідує отримання насолоди як незалежну від неї ціль.»

Махатма Ганді

“Штучні методи [запобігання вагітності] ... роблять чоловіків і жінок необачними. Природа безжальна і помститься нам повною мірою за будь-яке порушення її законів. ... Якщо [протизаплідні] методи будуть в порядку речей, ніщо інше, окрім моральної деградації стане наслідком цього. Оскільки чоловік достатньо деградував жінку через свою хтивість, то контрацепція, незважаючи на те, наскільки б хорошими не були наміри її прихильників, буде й надалі деградувати її.»

Томас Еліот

Приймаючи протизаплідні засоби, «світ намагається... сформувати цивілізовану, однак не-християнську ментальність. Експеримент провалиться; проте нам потрібно бути дуже теплячими, очікуючи на його провал; водночас потрібно дорожити часом, щоб віра була збереженою живою крізь темні віки перед нами; щоб відновити і перебудувати цивілізацію та врятувати світ від самогубства.»

Папа Павло ІV

«Давайте спочатку візьмемо до уваги, як легко такий перебіг подій може широко відчинити двері для подружньої невірності та загального падіння моралі. Не треба бути дуже досвідченим, щоб цілком розуміти людську слабкість і усвідомлювати, що люди - особливо молодь, яка так сильно піддається впливу спокус - потребують стимулів, аби дотримуватися законів моралі і що зробити порушення цих законів легким є грішним вчинком. Іншим наслідком, який дає причину для тривоги, є те, що чоловік, призвичаївшись до вжитку протизаплідних засобів, може припинити шанувати жінку і, не звертаючи уваги на її фізіологічну та емоційну рівновагу, знівелювати до ролі інструмента задоволення своїх бажань, припинивши вважати її партнером, якого він має оточувати опікою та любов‘ю.»

 

Настя Рудська для Християнського порталу КІРІОС за матеріалами Ascention Press.