Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

У людей різні характери, різноманітні смаки, неоднакові потреби. Але є в житті дещо таке, без чого не може обійтись жодна людина – це любов. Любити хочуть всі, але як же ж розуміти цю прекрасну властивість людської душі?! В наш час засобами масової інформації (ЗМІ) через фільми, „передові” школи, продукцію, якою ми користуємося... любов рекламується як задоволення плотської похоті. Тому й недивно, що висновки соціологічних досліджень показали, що молоді люди вважають нормальним мати багато „партнерів” до весілля. Так думають з опитаних 64% юнаків і 54% дівчат; і не бачать нічого поганого в тому, що дівчина позбудеться цноти до 15 років. Така реальність. Але давайте не будемо бездумними маріонетками ЗМІ і розберемося: чи вірно те, що нам нав’язується.Прибічники „вільного сексу” до шлюбу звичайно говорять: Статевий потяг закладений в нас природою, подавляти його протиприродно.

З тим, що статевий інстинкт природній, сперечатися ніхто не буде, однак беззаперечно й інше: ЗРІЛІСТЬ ХАРАКТЕРУ ЛЮДИНИ ВИЗНАЧАЄТЬСЯ ТИМ, В ЯКІЙ МІРІ ВОНА КОНТРОЛЮЄ СВОЇ ПОТЯГИ – САМЕ ЦИМ МИ ВІДРІЗНЯЄМОСЯ ВІД ТВАРИН. І КОНТРОЛЮВАТИ СВОЇ БАЖАННЯ – ЦЕ ЗОВСІМ НЕ ТЕ САМЕ, ЩО ПРИГНІЧУВАТИ ЇХ.

Але тут виникає питання: „А навіщо мучити себе контролем своїх сексуальних потягів? Чи не простіше їх задовольняти?” Відповідь на ці запитання може бути подана з двох точок світосприйняття. Якщо ти як дарвіністи вважаєш, що ти походиш від мавпи, то запитання про контроль над своїми інстинктами не має змісту, оскільки для приматів закони не писані, тобто нащадок тварини і живе як тварина. (Слов’янською мовою слово „живот” означає життя. Значить тварина (животное – рос.) – це груба плоть, що володіє деякою життєвою силою. Хоча вона в Священному Писанні і називається душею, але не є такою ж досконалою, як людська). Ну, а якщо ти віриш, що ти створений Богом, то тоді запитання про контроль своїх бажань має найбільш повний зміст, оскільки він дає нам можливість залишатися схожими на Бога і відображати в собі Його якості, або образ Божий – БЕЗСМЕРТЯ, СВОБОДУ ВОЛІ, РОЗУМ, БУТИ ОСОБИСТІСТЮ ... Цим Творець, на відміну від тварини, вшанував людину і підняв її на високий п’єдестал царя над усім Своїм творінням, і закликав до спілкування з Собою. Якщо свої бажання не контролювати, то людина швидко розбещується. Вона з подібної Богу, вільної, закликаної до творчої праці людини перетворюється на двоногу біоістоту, яка не має права називатися людиною, яка живе тільки біопроцесами (поїв, поспав, попрацював, розмножився), нездатна до сприйняття Бога і спілкуванню з Ним в Вічності. Так, ми вільні і, при такій потужній рекламі тваринного образу життя залишатися людиною нелегко. І, звичайно, ми можемо відмовитися від високого покликання бути образом Божим, але тоді прийдеться відповідати за те, чому ми відкинули волю Божу про себе і дозволили дияволу принизити нас (звести до рівня тварин) і цим образити Бога в нашій душі.

Ось чому так важливо контролювати свої бажання, особливо ниці (низькі) і не дати їм взяти владу над собою. Адже будь-який потяг перетворює природну потребу в некеровану пристрасть і може цілком підкорити собі людину, її поведінку і мислення. І якщо ми дозволяємо собі нескромно розглядати особу іншої статі, отруюємо свою уяву еротичною вульгарністю, читаємо книги і дивимося фільми подібного змісту, захоплюємося порнографією, то ми цим розпалюємо в собі дуже сильну похіть. І тоді думаємо лише про це і дивимося на людей лише з цієї точки зору.

Досвід життя показує, що молоді люди, захоплюючись вище наведеними „заняттями”, звиклі до егоїстичного життя в своє задоволення, до флірту і безладних інтимних відношень, В СИЛУ СВОЄЇ РОЗБЕЩЕНОСТІ НІКОЛИ НЕ БУДУТЬ ВІРНИМИ У ШЛЮБІ І ЗМОЖУТЬ СТВОРИТИ МІЦНОЇ СІМ’Ї. А даремно витрачені на випадкових „партнерів” сили душі уже не будуть пролиті в повноті на свою другу половину. Це призведе до „безбарвних” відношень у шлюбі, які в сою чергу перетворять сімейне життя в „обридну лямку”, з усіма наслідками, які звідси випливають. Адже кожна неупереджена людина може зрозуміти, що перегляд фільмів, в яких „ненав’язливо” показують, як чоловік зраджує дружині, а у дружини на стороні є коханець, аж ніяк не допомагає вихованню в людях вірності і жертовного кохання – цієї основи сімейного щастя. І хто ту вистоїть, коли це беззаконня подається в кольорі, під музику, в романтичному вигляді, як дещо позитивне.

Закон Божий вчить відганяти нечисті бажання, щоб не розпалювати в собі похоті, і зберегти себе в чистоті до шлюбу. І НЕ ПОТРІБНО СПРИЙМАТИ ЦЕРКОВНІ ВИМОГИ ЯК ПОХМУРИЙ ЗВІД ЗАБОРОН НА ГАРНЕ І ПРИЄМНЕ ЖИТТЯ. Адже Господь не забороняє нам радіти життю, а лише відгороджує від дошлюбного беззаконня, яке обов’язково зруйнує сімейне життя. І ті, кому заповіді Божі не вказівка, самі прирікають себе на подружні зради, розвал сім’ї, страждання, п’янство „з горя”, одинокість, а своїх дітей на сирітство і зламані долі. Не послухаєш голосу Церкви, не навчишся у неї техніки життєвої безпеки – постраждаєш. І лише, на жаль, тоді, по достоїнству оціниш шкоду від телевізійних „безневинних” розваг і інших спокус, які сформували твоє внутрішнє життя і погляди на життя і підготували тебе до такого життєвого краху.

Наступна теза: статеве утримання шкодить здоров’ю і рано чи пізно закінчується неврозами...

Чи чули ви, щоб хто-небудь помер від статевого стримування, як помирають від голоду і спраги? Навпаки, відомі приклади, коли цнотливе життя звільняло духовну і інтелектуальну енергію у людей, які направляли її на благо інших. Адже, якщо стримування було б таким „смертельним”, то чоловічих і жіночих монастирів не існувало б стільки тисяч років. І якщо ті, хто обрали шлях чернецтва, зберігають себе все життя, то невже ж молоді люди не зможуть зберегти себе в чистоті ВСЬОГО ЛИШЕНЬ до шлюбу? Що ж стосується шкоди для здоров’я від статевого утримання (на що звичайно посилаються прибічники дошлюбних відносин), то це найбільш небезпечна брехня, яка насаджується молоді сексуально нестриманими людьми і тими, хто не гидує заробляти гроші, торгуючи вседозволеністю. І ще про „шкоду” від утримання. Молоді жінки, навіть вступивши в шлюб і вирішивши все-таки народжувати, довгий час не можуть виносити дитину. Їх організм через аборти, прийоми „протизапліднюючих” засобів і безвідповідального статевого життя розстроєний. Тому відбувається декілька викиднів, перш ніж вагітність закінчиться пологами. А 30% шлюбів залишаються на все життя безплідними. Так що утримання збереже ваше здоров’я. А ДОБРОВІЛЬНО І СВІДОМО НАКЛАДЕНІ НА СЕБЕ ОБМЕЖЕННЯ НІКОЛИ НЕ ПРИВЕДУТЬ ДО РОЗВИТКУ НЕВРОЗІВ або інших психологічних комплексів. Ті, що захворіли СНІДом, напевно, неврозів не мають!!!

Декілька слів про „протизапліднюючі” засоби. Медики добре знають, що спіраль не перешкоджає проникненню чоловічого сім’я в маточні труби з наступним заплідненням яйцеклітини, і що її призначення не проти запліднювальне, а абортивне! Вони призначені не дозволити дитині імплантуватися (попасти) в матку для подальшого розвитку. Якщо, борючись за життя, дитині все ж таки вдається попасти в матку, то тоді спіраль перешкоджає прикріпленню плода до її стінки. Оскільки спіраль це чужорідне тіло, то від неї відбувається запалення слизистої оболонки матки, тому і як при „протизапліднювальних” таблетках не виділяється необхідний для живлення глікоген, так що плід помирає найчастіше від голоду у віці до 9 днів. Таблетка чи спіраль вбивають дитину найчастіше саме в цей період. Жінка думає, що кровотеча є показником місячного очищення, але насправді, і в більшості випадків, це витікають залишки її чергової ненародженої дитини. Також потрібно знати, що СНІД поширюється завдяки і презервативам, оскільки гума, з якої вони виробляються має мікропори розміром від 5-ти до 50-ти мікрон, а розмір вірусу СНІДу – менше 1-го мікрона!!!

І ще. Якщо після медичної консультації вам скажуть, що плід розвивається погано і потрібно робити аборт, то не поспішайте. Вас на цей гріх будуть штовхати деякі недобросовісні медики, які не мало наживаються на проведенні абортів. Обов’язкова проконсультуйтеся у знайомого і надійного лікаря, а також у священика.

Так навіщо ж все-таки стримуватися до шлюбу? Відповідь на це запитання допоможе вам не обманутися невірною тезою, що „досвід інтимних відношень до шлюбу дозволяє уникнути помилок у виборі партнера і досягнути гармонії у шлюбі”. Можна почути й таке: „Я не згідний з стримуванням до шлюбу, але й не прибічник розбещеності. Однак, якщо людина пізнає все лише в першу шлюбну ніч, то це веде до численних зламаних доль. Як, зрештою, і безладне статеве життя. У всьому повинна бути золота середина”.

Потрібно сказати, що „золотої середини” в сексі до шлюбу бути не може, як не може бути „золотої середини” у злодійстві і прийомі наркотиків. Є дві крайнощі, з яких одна правильна. ПСИХОЛОГИ СТВЕРДЖУЮТЬ, ЩО ПЕРШИЙ ДОСВІД ІНТИМНОЇ БЛИЗЬКОСТІ ДВОХ ЛЮДЕЙ ВОЛОДІЄ УНІКАЛЬНОЮ ЦІННІСТЮ – ТАКОЇ МИТІ У ВАС БІЛЬШЕ НЕ БУДЕ НІКОЛИ. Особливо це важливо для жінки. В цей момент люблячі люди дарують себе один одному, відкриваються повністю. Попередній сексуальний досвід позбавляє цю подію її високої значимості.

Секс до шлюбу – значить відносини, які позбавлені обов’язків один перед одним. І не можна „попробувати”, що таке справжній шлюб у відносинах, які наперед позбавлені їх. Тому так звані „пробні шлюби” виявилися непереконливими і вони менш стабільні. Статистика показує, що пари, які мали зв’язок до шлюбу, розходяться вдвічі частіше. Ці дані спостережень за 50-річний період. Крім того, у чоловіка, який мав безладне статеве життя до шлюбу, неминуче падає повага до жінки як такої, і він проти волі буде вважати її знаряддям насолоди. Дошлюбні „зв’язки” є також ґрунтом для порівнянь, підозр, взаємної недовіри. Тому руйнівні для сімейного союзу конфлікти в такій сім’ї неминучі. А поняття „сексуальна несумісність” – просто виправдання для тих, хто не вміє кохати. Любов – це здатність жити один для одного, жертвувати собою, поважати, розуміти, бути безкорисливим... А ЯКЩО ЦЬОГО НЕМАЄ, ТО ІНТИМ І СЕКСУАЛЬНА „ДОСВІДЧЕНІСТЬ” НЕ Є ГАРАНТОМ ДОБРИХ ВІДНОСИН.

Але ще більш згубні наслідки дошлюбних відносин для майбутнього потомства. На жаль не всі знають, що саме від дівочої чистоти залежить, якими будуть ваші діти... В наш час зв’язок цнотливості з якістю потомства змогли пояснити генетики, які відкрили в минулому столітті явище телегонії (від „теле” – далеко і „гони” – народження). Заключається воно в тому, що вирішальний вплив на потомство жінки має перший в її житті чоловік. САМЕ ВІН, А НЕ МАЙБУТНІЙ БАТЬКО ДИТИНИ, ЗАКЛАДАЄ ГЕНОФОНД ПОТОМСТВА КОЖНОЇ ЖІНКИ. Той хто порушив цнотливість стає ніби генним батьком для всіх майбутніх дітей жінки. Чи повинні знати це сучасні дівчата, які приймають рішення до шлюбу почати інтимне життя? Безперечно.

Приблизно 150 років тому назад конярі, що виводять нові породи коней, для підвищення витривалості вирішили схрестити коня з зеброю. Досліди не вдалися: і їх припинили, думаючи, що діло закінчене. Однак через декілька років у кобил, які були задіяні в дослідах, від породистих жеребців стали народжуватися смугасті лошата!.. Приголомшений науковий світ назвав це явище телегонією. Досліди сучасників Ч. Дарвіна – професора Флінта, Фелікса Ладантека і інших вчених – з іншими тваринами – підтвердили даний феномен. Ф. Ладантек написав книгу „Індивід, еволюція, спадковість і неодарвіністи” (М. 1889 р.), де в розділіі „Телегонія, або вплив першого самця” описав проведені досліди. Тільки практики-собаківники не здивувалися, оскільки давним-давно знали: якщо хоча б раз породиста сука пов’яжеться з кабелем-дворнягою, то від неї породистого потомства нічого й чекати. Відомо це й тим, хто розводить голубів. Якщо непородистий голуб „потоптав” породисту голубку, її зразу вбивають, тому що, навіть при „найелітнішому партнері”, у неї чистого потомства не буде: то пір’ячко у хвості не те, то колір дзьоба...

З тваринами зрозуміло, а як же в людей?! Вченими проводилися фізіологічні, антропологічні, соціологічні дослідження, які підтвердили, що ефект телегонії, навіть в найбільш яскраво вираженій формі поширюється й на людей!” Ось тут і опустилася завіса секретності! Відкриття телегонії одразу ж було заховано від людей, так як вона закривала дорогу для всякого роду сексуальних революцій, а це не входило в плани ворога роду людського і його слуг. Навіть була внесена в енциклопедію зручна фраза: що нібито „результати досліджень і дослідів” явище телегонії не підтвердили і що рахуватися з нею – це не поважати себе і свої бажання. Більшість противників телегонії – люди зацікавлені, тому що якщо це явище буде вивчатися дітьми зі шкільної лавки, то індустрія порнографії потерпить суттєві збитки. Тому для них прибутковіше, якщо наші діти почнуть вивчати в школі програму „Планування сім’ї” (читай руйнування сім’ї).

Однак сучасною наукою було ще раз підтверджено явище телегонії. В 1985 році науковий співробітник Інституту фізико-технічних проблем АН СССР Петро Гаряєв виявив дивний ефект. Він працював з препаратом молекул спадковості – ДНК, використовуючи метод кореляційної лазерної спектроскопії. Суть його в тому, що лазерні фотони, проходячи через розчин ДНК, „записують” інформацію їх властивостей – розмір, масу, можливість змішуватися з водою і т.д. Ці характеристики відображаються на дисплеї у вигляді спектрів. І ось учений, якось знявши декілька спектрів, витягнув пробірку з ДНК з приладу і по неуважності вставив туди іншу, але порожню. Він хотів замінити її, але подивився на дисплей і... був вражений. Спектри порожньої пробірки були дуже схожі на ті, що перед цим знімалися з розчину ДНК! Подумавши, що на пробірці залишилися сліди ДНК, він замінив її на ідеально чисту. Такий же результат. Колега злякався, що Петро Гаряєв зламав спектрометр і виключив його. Дослідження поновилися тільки в 1993 році в Інституті високих температур РАН. Вчені старанно протирали кюветне відділення і навіть продували його чистим азотом. Результат такий самий. Подальші експерименти не залишали ніяких сумнівів: після видалення ДНК в приладі залишається якийсь фантом (невидимий, нематеріальний слід) молекул ДНК, який взаємодіє з променем лазера. Аналогічний ефект в 1990 р. виявили відомі американські дослідники Алісон і Пекора. Значить, кожен чоловік, що має фізичну близькість з жінкою, залишає в ній свій хвильовий „автограф” на все життя. Він „розписується” на її генетичному коді і цей „розпис” вже нічим не зітреш. Ця хвильова програма потім буде формувати тіло і душу майбутніх дітей. Ну а як же бути після всього цього з все-таки схожістю дітей і батьків? А це як у голубів, то пір’ячко в хвості не таке, то дзьоб, то в характері незнайомі для батьків дивацтва...