Колядки і щедрівки (колекція, 2 LP) (1976-1983)-Хор імені О.Кошиця 1976 Бог Предвічний (SVLP 3116) V-Рекордc з гордістю передає  Вам Українські Різдвяні Колядки у виконанні 60-особового Хору ім. О. Кошиця з м. Вінніпегу, Манітоба. 
Раніше Хор Українського Національного Об’єднання, ансамбль дістав у 1966 році нову назву в шану дирегента Олександра Кошиця. Відомий український композитор і диригент, дирегент О. Кошиць був передовою постаттю музичного життя міста Києва. Згодом, багато років пізніше, дирегент О. Кошиць викладав хорову диригентуру і історію української музики студентам-учасникам Українських Культурно-Освітних Курсів у Віннігіеґу, Манітоба.
Хор виступав у все-канадійському засягу по телевізії та в радіо, з успіхом презентував себе на Експо 67 і на різних провінційних виставках та етнічних імпрезах. У ході двадцять п’ятьох років цей хор вельми прислужився поширенню української культури в Канаді.
Слухайте і насолоджуйтесь цими традиційними українськими колядками, що їх передає Хор ім О. Кошиця, деякі вперше на платівках, із щирим та повним життя почуванням, з тим погідним і добрим настроєм, який так тісно пов’язаний з українським Різдвом.
Це теж перша з багатьох платівок, що їх випродукує V-Рекордс з виступами Хору ім. О. Кошиця. Слідкуйте за ними!
(інформація з обкладинки)
 зворотна сторона обкладинки


Пісні:
01. Ой дивнеє народження
02. Що й у полі плужок оре
03. Жала Ульянка
04. Небо і земля
05. Ой гордопишний пан господарю
06. Ой в Львові
07. Бог Предвічний
08. Нині Адаме
09. Днесь поюще
10. Щедрик
11. На Святий Вечір
12. Ішли тріє царі
13. Нова рада стала

Тривалість: 00:34:59


1983 Українські різдвяні колядки (YFP 1031)Хор імені О.Кошиця - Колядки і щедрівки (колекція, 2 LP) (1976-1983) [MP3, vinyl rip] | Folk

Пісні: 
01. На небі зірка
02. Ой посеред двору
03. Щедрівочка
04. Колядки і щедрівки
05. Новая радість
06. А у цього хазяїна
07. Дар днесь пребагатий
08. Ой, пене, пане, вимітай двори
09. У Вифлиємі
10. Бог народився
11. Що то за предиво

Тривалість: 00:39:42

Хор ім. О. Кошиця розпочав свою діяльність у 1945 році у Вінніпезі після смерті Олександра Кошиця, коли учасники літніх курсів об’єдналися в хор, взяли згодом імя свого великого вчителя. Першими диригентами були диригент П.Маценко та Тетяна Кошиць.
За останніх тридцять років хор гастролював по різних містах Канади і Америки; часто виступає по радіо і телебаченні; близько співпрацює з Вінніпезькою симфонічною оркестрою; двічі гастролював в Україні й двічі диригент хору ім. Григорія Верьовки, Анатолій Авдієвський, проводив чотиритижневі семінарі з хором у Вінніпезі.
Основна мета хору - плекати на високому рівні українське хорове мистецтво. Цю мету хор здійснює на протязі останніх тридцяти років.
   Володимир Климків диригує хором ім. Олександра Кошиця від 1951 року. Зацікавлення музикою почалося в Климківа з молодих років, коли він вивчав гру на скрипці. Зацікавлення хоровою музикою виникло в нього в половині сорокових роках, коли видатний український диригент Олександир Кошиць викладав музику на літніх курсах у Вінніпезі, де Климків був учасником. Будучи вчителем за професією, Климків увесь свій вільний час присвячував музиці, навчаючись у визначних американських диригентів.

Скачати/ завантажити:  

Яндекс. Диск