Львівська національна галерея мистецтв ім. Б. Г. Возницького запрошує відвідати виставку «Образ Богородиці» з фондової збірки музею.
На виставці показано 85 картин і скульптур українських та європейських майстрів XIV - першої половини XX століть. Більшість експонатів зберігалися у фондосховищах і для огляду виставлені вперше.
Куратор виставки: Марія Сойко.
Урочисте відкриття виставки 23 грудня 2014 року о 15.00 за адресою: вул. Стефаника, 3. Виставка триватиме два місяці.
Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на оф. сайт Львівської національної галереї мистецтв ім. Б. Г. Возницького