Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у семінарі, присвяченому темам виховання та євангелізації у салезіянському дусі. Відбуватиметься він 9 та 10 вересня у МНЦ ім. Івана Боско (Дорога Кривчицька, 19). Головним лектором є о. Мігель Анхель Гарсія Моркенде, СДБ. Реєстрація учасників триває до 7 вересня. Зареєструватися можна за телефоном: 0677021150 (Віта) або ж відправивши лист на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Семінар про салезіянський стиль праці 


про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на оф.сайт Згромадження СДБ.