Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

 відбудеться свято «Прощання з колядою»У неділю, 5 лютого 2017 року, у Львівській Духовній Семінарії Святого Духа УГКЦ (вул. Хуторівка, 35), відбудеться свято «Прощання з колядою».

Захід розпочнеться о 17.00 год. Під час заходу колядуватимуть діти і молодь з вокального ансамблю «Намисто» Львівського міського палацу культури ім. Г. Хоткевича, а також Оксана Винницька з авторськими колядками.

Не пропустіть!