Усім величезний ПРИВІТ! Друзі, вже цієї пятниці ми відновлюємо наше "ЧАЮВАННЯ З БОГОМ" .

Але маємо для Вас приємний сюрприз! Цього разу ми матимемо унікальні зустріч, так, як "кавуватимемо" в гостях у Свято-Іванівській Лаврі Студійського Уставу разом з єрм. Юстином Бойком. Тема: "Кавування з Богом": досвід одного священика

Наша зустріч буде особливою так, як отець поділиться з нами своїм досвідом спілкування з Богом за горнятком кави. Поговоримо про те, яким має бути особистий стосунок і спілкування молодої людини з Богом.

Щодня попиваючи каву, отець сидячи біля хреста дякує Богові за прожиті дні, випробовування, за життя, друзів, людей довкола й за цей дар смакувати кавою. Завдяки спогляданню такого «кавування» з Богом кожен з нас може відчути себе ближчим до нього. Тому, ми матимемо унікальну нагоди повчитися в отця в говорити з Богом як з другом, вдихаючи запах кави, споглядаючи на хрест й дякуючи йому за все!

"ГОСПОДИ, так як сонце не втомлюється щодня піднімати зі сну ранок, так і Ти подай мені сили ніколи не знеохочуватися щодня долати труднощі дня для того, щоб сповняти Твою волю!

Нехай ось ця кава, яку мені подаєш щодня, приправлена ранішньою молитвою, мені у цьому допоможе"!
(єрм. Юстин Бойко)

Тож чекаємо на вас у п'ятницю, 15.09 о 19:00 
в Свято-Іванівській Лаврі Студійського Уставу УГКЦ (Музей народної архітектури та побуту у Львові ім. Климентія Шептицького, вул. Чернеча гора 1)

Збір о 18:45 біля центрального храму Премудроти Божої -цетральний експонат Музею народної архітектури та побуту.

Ласкаво просимо усіх охочихвідвідати нашу зустріч зареєструватися за посиланням:

https://docs.google.com/…/15AYdkwYh2VQKUr2Jvg97-DRHSC…/edit…

ПРИХОДЬ САМ Й ПРИВОДЬ ДРУЗІВ!  У Нього завжди є відповідь!