На Вінничині ще 2 парафії до ПЦУСвято-Різдва Богородиці релігійна громада села Четвертинівка Тростянецького району Вінницької області 27 лютого 2019 року провела загальні збори парафії, на яких вирішила приєднатися до Вінницько-Тульчинської єпархії.

4 березня 2019 року за дорученням громади її представники прибули до Вінницько-Тульчинського єпархіального управління і звернулись до архієпископа Вінницького і Тульчинського Михаїла з проханням прийняти їхню релігійну громаду до складу Вінницько-Тульчинської єпархії.

Владика Михаїл задовольнив прохання віруючих, схвалив рішення зборів, видавши указ про зарахування Свято-Різдва Богородиці релігійної громади села Четвертинівка Тростянецького району до Вінницько-Тульчинської єпархії Єдиної Помісної Української Православної Церкви.

Також владика подякував громаді за їхнє рішення приєднатися до Української Церкви.

2 березня 2019 року були проведені загальні збори релігійної громади, яка прийняла рішення увійти до складу Помісної Української Православної Церкви.

5 березня представники парафії прибули до Вінницько-Тульчинського єпархіального управління, де звернулися до архієпископа Вінницького і Тульчинського Михаїла з проханням прийняти до складу єпархії громаду Свято-Покровської парафії с. Новоживотів Оратівського району.

Владика схвалив рішення зборів та задовольнив прохання громади через відповідні укази, призначивши благочинного Оратівського району протоієрея Ярослава Мацюка виконуючим обов’язки настоятеля парафії.

Владика подякував членам громади за їхній мужній і відповідальний крок та закликав на них Боже благословення.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на cerkva.info