Третя громада УПЦ МП на Миколаївщині перейшла до ПЦУУ селі Тамарине Миколаївської області релігійна громада Української православної церкви Московського патріархату,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на ТСН.

Про це інформує народний депутат Ігор Бриченко.

За його словами, віряни одноголосно вирішили приєднатися до Помісної церкви.

 

"Вітаю вірян Тамаринської громади з переходом до Святішої Церкви України! Віднині віруючі Української Православної церкви парафії святої рівноапостольної Тамари села Тамарине Снігурівського району під покровом Вселенського патріархату!", – написав депутат у Facebook. 

Раніше повідомлялося, що рішення про перехід з УПЦ Московського патріархату до новоствореної Православної церкви України ухвалили вже понад 500 парафій. Лідером за активністю переходів є Волинська область. Там кількість парафій, які вийшли з УПЦ МП, вже перевалила за сотню, тоді як загальна кількість зареєстрованих громад цієї церкви в регіоні одна із найбільших по Україні – більше 600. Також багато парафій ухвалили рішення перейти до ПЦУ у Вінницькій, Хмельницькій, Житомирській, Рівненській та Львівській областях.