Бенедикт XVI молиться про мир в Україні. Водночас він виразив свою солідарність із страждаючим українським народом. Папа Сеньйор запевнив в цьому під час безпрецедентної аудієнції для римо-католицьких єпископів України, котрі перебувають з візитом ad limina Apostolorum. „Це для нас велика честь і водночас велике підкріплення”, – говорить львівський митрополит латинського обряду архієпископ М. Мокшицький, котрий кілька років був секретарем Папи Бенедикта XVI.
„Сім років тому наша Конференція єпископів під час візиту ad limina зустрілася з Бенедиктом XVI у Кастель Ґандольфо. Вчора мені пощастило бути запрошеним до дому Папи Сеньйора на спільний обід. І саме під час розмови з’явилася та думка, що він бажав би зустрітися з усім нашим єпископатом, – сказав Архієпископ Мокшицький. Папа Сеньйор зустрівся з нами у ватиканських садах біля ґроту Матері Божої з Люрду. Він запевнив нас у своїй солідарності із страждаючим українським народом, а також у молитві за мир, - повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на оф. сайт Львівської Дієцезії РКЦ в Україні. Просив передати його благословення і запевнення про його пам'ять всім нашим вірним по всій Україні. У зустрічі взяли участь єпископи Львівської Митрополії, котрі представили також своїх єпископів-помічників. Мужу зізнатися, що я сам був приємно здивований, коли побачив Святішого Отця в такому доброму здоров’ї і дуже радісного”.
