Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

В Одесі відбулося урочисте відкриття Дитячо-юнацького центру розвитку 12 вересня 2015 року в м. Одесі відбулося урочисте відкриття Дитячо-юнацького центру розвитку "Будинок Надії". Центр є одним з проектів Релігійної Місії "Карітас-Спес-Одеса" Одесько-Сімферопольської дієцезії РКЦ, реалізований за підтримки нашого партнера Карітас-Відень.

Свято розпочалося з короткої молитви, під час якої єпископ Броніслав Бернацький освятив Дитячо-юнацький центр розвитку "Будинок Надії". У своєму вітальному слові він підкреслив, що цей Центр створений для дітей, незалежно від їхнього віросповідання чи матеріального стану, за сприянням директора Карітас-Спес-Одеса о. Петра Росохацького, - повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на КМЦ. Єпископ Броніслав Бернацький був призначений каноніком Капітули Кафедральної в м. Одесі.

Серед запрошених гостей був присутній Генеральний Консул Республіки Польщі Dariusz Szewczyk, який привітав нас усіх з відкриттям нового Дитячо-юнацького центру розвитку "Будинок Надії", а також висловив готовність до співпраці з нашою організацією. Головними гостями нашого свята, звичайно ж, були діти, саме для них "Будинок Надії" відкрив свої двері. Для дітей було заплановано безліч заходів, одним з яких була представлена ​​наукова лабораторія, в якій фантастика ставала реальністю!В Одесі відбулося урочисте відкриття Дитячо-юнацького центру розвитку


Діти не просто спостерігали за ефектними хімічними процесами, але самі могли брати участь у наукових експериментах і відчувати себе справжніми вченими. Крім хімічних розваг, вони мали змогу взяти участь у майстер-класі з ліплення з глини, а інші в цей же час розважалися грою в настільний теніс, футбол або дивилися мультики на великому екрані.
В ході свята був запланований день відкритих дверей, де всі наші гості мали змогу ознайомитися з комп'ютерним класом, подивитися гончарну майстерню - студію творчості, класи для навчання і ігрову кімнату. Кожен знайшов заняття за своїми інтересами; радості не було меж.


Під час свята батьки і діти висловлювали слова подяки за відкриття такого чудового Центру. Ми теж хочемо подякувати нашим благодійникам Карітас-Відень, які допомогли відкрити і облаштувати цей прекрасний Центр.


По завершенні свята був організований фуршет і, звичайно ж, торт. Посмішки, дзвінкий дитячий сміх і напутні слова про успіхи в подальшій роботі не стихали впродовж цілого дня. Всі запрошені гості, діти та дорослі учасники свята, отримали шалену кількість позитивних емоцій.