Від 26 до 27 вересня у Львові перебував о. Вальдір Хосе де Кастро, Генеральний Настоятель Товариства Святого Павла. Його візит був завершальним етапом колегіальної зустрічі паулістів, котра відбулася у Ченстохові, - повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на оф.сайт Товариства Святого Павла.
Отець Вальдір відвідав двох монахів, що працюють у Львові вже 1,5 року. Разом із ним прибув також провінційний настоятель паулістів о. Богуслав Земан. Генеральний настоятель ознайомився із ситуацією в Україні, із служінням священиків у Львові, а також із станом ремонтних робіт їхнього будинку, котрий невдовзі має стати першим монастирем паулістів в Україні та осередком їхнього видавництва. Отець Вальдір відвідав також духовну семінарію та теологічний інститут у Львові-Брюховичах та катедру латинського обряду. Це був перший візит в Україну Генерального Настоятеля Товариства Святого Павла. Він походить із Бразилії. Посаду обійняв у лютому 2015 року.