Близько двадцяти угорськомовних священиків Мукачівської дієцезії 22 жовтня 2018 року зібрались в парафії св. Єлизаветиу Тисобикині (Бобовому) на Закарпатті, щоб обговорити поточні справи угорськомовного душпастирства в єпархії.
Зустріч пройшла під проводом ординарія Мукачівського єпископа Антала Майнека OFM, котрий також перед її робочою частиною очолив Святу Месу у місцевому храмі. Священики разом із вірянами помолились за мир у сім'ях, на Закарпатті, в Україні та у всьому світі.
Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на rkc.in.ua