Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

До Одеси повернувся єпископ Бернадцький28 жовтня 2018 року о 11.00 годині у Кафедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці у м. Одеса, після операції та реабілітації, Святу Месу звершив Дієцезіальний єпископ Броніслав Бернацький.

На завершення Святої Меси Єпископ Броніслав подякував усім за молитву.
 
Просимо і надалі про необхідні благодаті для єпископа Броніслава, особливо здоров’я та сили духу! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на КМЦ.