
30 листопада 2018 року Месою в каплиці у Вищій духовній семінарії святого Йосипа у Брюховичах розпочалася осіння зустріч Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні.
З вітальним словом до єпископів звернувся Апостольський Нунцій в Україні архієпископ Клаудіо Ґуджеротті.
Протягом першого дня засідань під головування архієпископа Мечислава Мокшицького було розглянуто, зокрема, питання щодо Року святості подружжя та сім’ї. Про підготовку до нього розповів голова Комісії у справах душпастирства родин єпископ-помічник Кам’янець-Подільської дієцезії Радослав Змітрович.
Протягом першого дня засідань під головування архієпископа Мечислава Мокшицького було розглянуто, зокрема, питання щодо Року святості подружжя та сім’ї. Про підготовку до нього розповів голова Комісії у справах душпастирства родин єпископ-помічник Кам’янець-Подільської дієцезії Радослав Змітрович.
Під час 51-го засідання Конференції римсько-католицької єпископів в Україні, яке відбулось у Брюховичах на Львівщині, обрано нового голову Конференції.
На наступні п’ять років головою Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні став єпископ Броніслав Бернацький, ординарій Одесько-Сімферопольської дієцезії. Першим заступником обрано митрополита Львівського архієпископа Мечислава Мокшицького.
Згодом буде опубліковано офіційне комюніке за підсумками засідання Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні.
Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на КМЦ.