21 серпня 2015 року Преосвященнійший Віктор(Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський УАПЦ прийняв архімандрита Миколая Реківчака, намісника Свято-Миколаївського єпархіального чоловічого монастиря УПЦ МП (смт. Чинадієво).

В ході зустрічі було розглянуто питання про перехід монастиря з підпорядкування Мукачівської єпархії Української Православної Церкви Московського Патріархату до Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви.

За результатами зустрічі було прийнято архієрейське рішення про прийом Свято-Миколаївського чоловічого єпархіального монастиря в смт. Чинадієво (вул. Санаторна, 89а; 89б) Мукачівського району, Закарпатської області до Карпатської єпархії УАПЦ і видано відповідний указ про призначення намісником даного монастиря архімандрита Миколая Реківчака,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на прес-службу Карпатсько Єпархії УАПЦ.

Преосвященнійший владика Віктор подякував отцю Миколаю за багаторічне служіння Матері Церкві та подарував йому два наперсних хрести з прикрасами.

Участь у зустрічі також прийняв декан Мукачівсько-Ужгородського деканату (благочиння) архімандрит Діодор Муратов. 

Монастир УПЦ (МП)  прийняла у свою юрисдикцію УАПЦ .(ФОТО)

Хорватія море 2020 ціна