З 28 листопада до 5 грудня у Церкві Різдва Христового у місті Галичі проходять Святі Місії з нагоди перебування у храмі Святих мощів Івана Хрестителя. Під час днів Святих Місій відбувалися сповіді і участь у святому Причастіпарафіян, Служби Божі з наукою емісійною, молитовні зустрічі для дітей, молоді, подружніх пар, молитва над хворими, віднова обітниць святого Хрещення. Іва?н Хрести?тель, Іван Предтеча, Йоан Хреститель, Йоан Предтеча, Іоан Предтеча, Іоан Хреститель — пророк, мученик, після Діви Марії найбільший святий. Про пророка Господь Ісус Христос казав: «Серед народжених жонами не поставав (пророк) більший від Івана Хрестителя». Іван Хреститель прославляється Церквою, як «янгол, і апостол, і мученик, і пророк, і свічар, і друг Христів, і пророків печатка, і заступник старої та нової благодаті, і серед народжених пречесніший, і світлого Слова глас».

Свята реліквія – частина кістки руки, якою Іван Хреститель хрестив Ісуса Христа в річці Йордан є у нас в Україні. З 1673 року срібна скринька з кісткою правої руки Івана Хрестителя зберігається в каплиці бережанського замку (Бережани, Тернопільська область). Згідно легенді, туди вони потрапили з Антіохії (нині місто Антакіе в Туреччині), куди їх свого часу доставив апостол Лука. Спочатку зберігалась у замковій каплиці Св. Трійці. У 1715 році єпископ Атанасій Шептицький, за участю кількох сотень священиків і великого здвигу народу, під залпи гармат і гаківниць, урочисто переносить мощі із замкової каплиці до церкви Св. Трійці в Бережанах. Після Другої світової війни її сліди загубилися. Але ніби знак з неба – скринька-саркофаг з мощами святого знову віднайдено, і з’явилася вона в церкві Пресвятої Трійці, в рік 2000-ліття Різдва Христового. Свята реліквія оправлена в гільзу з написом грецькими літерами візантійського періоду: «Це мощі чесного предтечі Хрестителя Іоана».

Кожного дня перебування Святих молей у Церкві Різдва Христового місіонери пропонували вірним певну тему для розважання. Так духовно наповнилася парафіяльна шкільна молодь, представники церковних організацій роздумували над спасінням душі, а місійні науки для родин дали змогу зрозуміти, чому так важливо бути зодягненими у Христа.

Завершуються місії у неділю 5 грудня святковою Божественною Літургією, після якої відбудеться віднова обітниць Святої Тайни Хрещення.